Ігровий автомат Rocky грати онлайн

Хочете цікаво, захоплююче провести час і за це не платити нічого. Тоді заходьте до нас у гості! Ми Вас запрошуємо провести час разом із нами. Ігровий автомат Rocky вас перенесе на гру в бокс.

Ігрові автомати грати безкоштовно Роккі

Ви відчуєте себе, ніби Ви в залі спостерігаєте за грою боксерів. Цю гру випустила компанія Playtech. Ігровий автомат Rocky створений на прикладі цікавого фільму Роккі. У сюжеті гри йдеться про перемогу на рингу. Ви зможете, ми знаємо! Ігровий автомат складається з п’яти барабанів та двадцять п’ять ігрових ліній. Для того, щоб у вас було більше шансів виграти, активуйте всі двадцять п’ять ліній.

Головним ігригероєм виступає Сільвестр Сталлоне, актор, який знімався вбойовиках. Іншими символами гри є зображення голних героїв. Він виступає диким символом у грі. Також зображення головного героя принесе гравцеві максимальний виграш, за умови, що на ігровій лінії опиниться п’ять символів Сталоні. Rocky — символ розкиду, він множить виграші гравця, а при появі трьох символів він подарує гравцю безкоштовні обертання барабана. Сивмол бонусу в цій грі – боксерська рукавичка.

Роккі доведеться знову пережити пережити його відважний бій. Ставки робіть на розсуд. Але чим більше, тим більше шанси на перемогу. Пам’ятайте про це! Грайте безкоштовно і без реєстрації в онлайн ігровий автомат. Отримуйте разом із нами задоволення!