Ігровий автомат Queen of the Pyramids грати онлайн

Популярні серед ігрової спільноти автомати Королева Пірамід (Queen of the Pyramids) вже довгий час не розчаровують своїх шанувальників. Незважаючи на роботу виробників нових слотів цей зберігає статус улюбленого автомата багатьох гемблерів.

Якщо говорити про переваги цієї гри —гравців цікавить виграш. У Королеві Пірамід використовується прогресивний джек-пот, який досягає великих розмірів. Ювілейний в історії слота джек-пот під номером 75 становив $146,278! Ось порахуємо середню кількість попередніх сімдесяти п’яти джек-потів – виходить $94,000. Хто з нас не хоче поповнити бюджет такими грошима.

До того ж, коли уважно проаналізувати статистику, то видно, що в середньому гравці зривають джек-пот кожні три тижні. Це свідчить про чесну та доступну гру Королева Пірамід. Джек-пот номер 75 перевищив підрахований час (ті три тижні) лише на три дні. Тому нітрохи не дивно, що вибір нових слотів не впливає на популярність ігрових автоматів Queen of the Pyramids. Позначка $130,000 прогресивним джек-потом досягається за три з лишком тижні. Агровий автомат складається з п’яти барабанів та дев’яти виграшних ліній.
Ігрова символіка не дає забути, що гравець знаходиться в стародавньому Єгипті. Символ фараона принесе гравцеві максимальний виграш, він виконує роль дикого символу і замінять інші для отримання виграшної комбінації. Три зображення єдинорога запускають бонусну гру.

Не можна відкидати й те що, що армію шанувальників Королеви Пірамід залучають крім грошей хороші умови. У порівнянні з іншими автоматами, де боротьба за суперприз має обов’язкові етапи у вигляді бонусних ігор тощо, у цьому слоті потрібно лише, щоб за максимальної ставки (монета вартістю 25 центів) на дев’яту лінію випали п’ять Фараонів. Якщо поставити 4,5 долара за одне обертання барабанів можуть принести вам одразу 130 000 доларів! Цікавий інтерфейс плюс легкість перемоги і містять успіх ігрового автомата Queen of the Pyramids, а доступність безкоштовної і без реєстрації гри відкриває широкі можливості.