Ігровий автомат Pirate грати онлайн

pirate 2

Кожен хлопчик у дитинстві грав у піратів, а багато хто навіть хотів бути такими ж сміливими, відважними та рішучими, як ці чинні персонажі. Компанія Грасофт вирішила створити подібний ігровий слот Pirate, який міг би перенести кожного дорослого гравця в казковий світ дитинства та неймовірного розслаблення. Грати безкоштовно в слот Пірат можна як на офіційному сайті Igrosoft, так і в онлайн режимі в ігровому залі Playmaxima.

У грі ви опинитеся на борту піратської шхуни, де вони мають відчути себе в ролі справжнього пірати і спробувати завоювати парочку трофеїв, здатних принести певний прибуток.

Безкоштовна гра на автоматі Пірат

основная игра автомата Пират


Оформлення ігрового слота Pirate приємно порадує гравців своєю якістю графіки, звуку та анімації. Всі дії в грі відбуватимуться на палубі корабля, де розміщено ігрове поле, головний персонаж і гармата з ядрами. Інтерфейс слота дуже простий, керування стандартне, а дизайн лаконічний. П’ятірка ігрових барабанів із 9 активними лініями зможуть приємно порадувати гравців високими нагородами.

карточная игра
бонусные игры

Ігровий процес слота Pirate приємно порадує геймерів своєю неповторністю та насиченістю. Автомат наділений досить різноманітною символікою, здатний принести максимум прибутку та вигоди. Кожен символ у грі є тематичним, наприклад, гравці зможуть побачити на ігрових барабанах різні карти, гармати, бомби, кинджали, пістолети, підзорні труби, крбки та інше. Символи в грі Pirate поділяються на прості та спеціальні. Звичайні символи можуть запропонувати гравцям тільки коефіцієнти виплат, а спеціалізовані піктограми вже можуть порадувати геймерів різними додатковими функціями. Як дикий символ автомат Pirate запропонує своїм гравцям піктограму із зображенням одноокого пірата.

Символи ігрового автомата Pirate

символы автомата
символы слота

Основним завданням вайлда буде заміна простих картинок на такі ж прості картинки, але вигідніші в конкретній ситуації для отримання великих нагород. Другий спеціальний символ у грі – це бонус-піктограма, запропонована геймерам у вигляді скрині. Цей символ дозволить гравцям активувати режим бонусної гри за умови додавання комбінації з трьох і більше таких картинок.

Бонусна гра апарату Пірати

У бонусній грі користувачам належить постійно робити якийсь вибір. На першому етапі бонусної гри перед гравцями з’явиться 5 скринь, у яких може бути або золото, або скелет. Так ось, у першому випадку гравець отримуватиме певні нагороди, і продовжуватиме гру, а в другому режим бонусної гри буде відразу ж припинений.

Другий режим бонусної гри буде доступний геймерам у тому випадку, якщо їм вдасться зібрати виграшну комбінацію із трьох і більше символів із зображенням бочки. Суть другої бонусної гри полягає в тому, що користувач повинен зупинити гральні кістки та зробити ту кількість кроків по карті, які будуть у сумі на ігрових кістках. У режимі ризикованої гри геймерам належить також грати з ігровими кістками, але тут завдання вже полягатиме у відгадуванні кольору гральної кістки. Подвоєння виграшів у режимі ризику гри буде доступне не більше п’яти разів поспіль.