Ігровий автомат Pirate 2 грати онлайн

pirate 2

Компанія Грасофт вкотре порадувала оновленою версією всім відомої гри пірати. На цей развиробник створив ігровий автоматPirate 2, який є більш удосконаленим і захоплюючим, ніж його попередня версія. Безкоштовна гра на автоматі Пірат 2 онлайн дозволить Вам поринути в атмосферу дитинства, коли пірати здавалися ще неймовірно відважними, сміливими та сильними персонажами. Гравцям доведеться спробувати себе в ролі пірата, за що найімовірніше будуть винагороджені добрими призами.

Безкоштовний ігровий автомат Пірат 2

бонусная игра

Стилістика грального автомата Pirate 2 дуже приваблива, якість графіки, музики та анімації досить вартісне, що дозволить без особливих проблем занурити геймерів в атмосферу ігрового процесу і за секунди перенести в часи безтурботного дитинства. Привабливий зовнішній вигляд, просте керування, легкі правила, та широкий діапазон ставок роблять слот Pirate 2 доступним для гравців будь-якого типу та рівня.

Символи ігрового автомата Pirate 2

символы игрового слота
символы игрового автомата

Грати в Pirate 2 досить цікаво та при цьому вигідно з фінансової сторони. Особливий інтерес у грі викликають спеціалізовані символи, їх можливості та додаткові бонусні режими, який тут достатньо. Символіка в ігровому слоті повністю тематична, кожен символ може запропонувати користувачам коефіцієнти виплат, що стосується простих піктограм, а у випадку зі спеціальними картинками, гравцям будуть запропоновані і додаткові функції. Прикладом звичайних картинок є кинджали, пістолети, карти, гармати, гаки, підзорні труби та інше. Спеціалізованих символів тут значно менше. До них відносяться пірат — дикий символ, бочка і скриня — бонусні символи.

Бонусна гра апарату Пірат

риск игра и бонусы
бонусная игра

Дикий символ у грі Pirate 2 замінюватиме абсолютно всі піктограми, крім бонусних, це дозволить гравцям набагато частіше збирати виграшні послідовності і приносити тим самим гравцям певний прибуток.

Перший бонусний символ запропонований у вигляді скрині, зібравши послідовність із трьох подібних піктограм, геймери зможуть відкрити режим бонусної гри, в якій перед гравцями з’явиться одразу 5 скриньок. Основне завдання гравців на етапі даної бонусної гри полягає у виборі скрині, в якій знаходиться золото, а не скелет, тому що у разі знаходження скелета режим бонусної гри буде миттєво закінчено, а гравці не отримають за нього ні копійки.

Друга бонусна гра активуватиметься також за допомогою трьох і більше бонусних символів, тільки тепер із зображенням бочок. На даному етапі гри геймерам належить зупиняти гральні кістки, що обертаються, сума чисел, що випала на зупинених кістках, буде відповідати кількості кроків до бочки. За кожною бочкою закріплено певну винагороду. Крім режимів бонусної гри в автоматі Pirate 2 є ризик гри, здатна принести гравцям подвоєння останнього виграшу до п’яти разів поспіль. У цій грі геймери мають обіграти дилера в картковому змаганні, діставши карту вище за номіналом першої карти дилера.