Ігровий автомат Pink Panther грати онлайн

Компанія Playtech – виробник софту для онлайн казино, з гордістю представляє увазі любителів азартних ігрновий цікавий відеослот Pink Panther, натхненником якого з’явився однойменний фільм про інспектора Клузо та Рожеву пантеру, відомий не одну поколінню глядачів.

Характеристика ігрового автомата Pink Panther

Ігровий автомат Pink Panther — п’ятибарабанний слот з 40 лініями виплат, у центрі якої знаменитий інспектор Жак Клузо, який постійно перебуває в переробках. Інтерфейс гри виконаний у фіолетово-рожевій гамі. Щоб зробити атмосферу гри наближеною до подій фільму, в слоті звучить музика, яка постійно супроводжує битву за приз. Максимальна кількість кредитів за один спин – 400, а рекордний виграш складе 50000 кредитів за умови випадання п’яти символів головного героя «Рожева пантера», яка відіграє роль дикого символу, що замінює інші крім розкиданого. Інші символи гри: інспектор Жак Клузо, бомба, збільшувальне скло, рожева фарба, рожеві сліди, логотип Pink Panther, що виконує функції розкиданого символу та інші. Інспектор Жан Клузо принесе гравцеві до 500 ставок. Сейф відкриває бонусний рівень.

Відмінність цього слота в наявності шести додаткових бонусних ігор, які запускаються в процесі довільно, незалежно від виграшних комбінацій. Перша бонус гра має назву «12 дверей», де необхідно відкривати двері, де ховаються герої гри. П’ять відкритих дверей із зображенням рожевої пантери виграють Major Pink Jackpot. Чотири двері з рожевою пантерою гарантують Major Pink Jackpot. Зображення трьох маленьких чоловічків дає втішний приз.

Гра ведеться на якийсь час, тому будьте на чеку! У другій бонусній грі «Зламайте рожевий код» потрібно зламувати сейфи, всередині яких ховаються безкоштовні ігри та множник, або wild символ, що розширюється. Якщо у вікні цієї гри рожева пантера підриває сейф зсередини за допомогою динаміту, то ви отримуєте приз за цей сейф, але не отримуєте призи за решту. У третій бонусній грі під назвою «Рожевий колір» пантера і маленький чоловічок фарбують стіни. Рожеві номери додаються до призу. Гра складається з трьох раундів, в останньому з яких ви можете або продовжити бонусну гру або забрати отриману нагороду. Всіігрові автомати в онлайн режимідоступні на головній сторінці.

Бонусна гра

Четвертий бонус Рожеве колесо змусить пантеру обертати барабани. Зовнішній барабан визначає виграш учасника. Внутрішній визначає необхідність у додаткових спинах або приймає рішення про припинення гри, після чого гравець забирає виграш. У п’ятій бонусній грі «Рожевий слід» інспектор вистежує загублений діамант. Потрапляючи на відбиток кожного сліду, учасник отримує винагороду. Продовживши гру, ви підвищуєте ризик опинитися в пастці, яка відріже від призу половину і припинить гру. Благополучно закінчивши 4 раунди, інспектор виявить втрачений скарб, і виграш подвоїться. Шоста бонус гра носить назву «Рожевий вибух», де рожева пантера має вибірково вибухати на символах барабана, звертаючись диким символом. У бонусних іграх є можливість отримати прогресивний джек піт і перетворення звичайних символів на дикі, яка називається Pink Pow.

Після кожної виграшної комбінації є опція подвоєння виграшу за допомогою кнопки Double. Відкривши одну карту, гравець має битися за виграш з дилером. Якщо карта гравця виявиться вищою за дилерську, то подвоєний приз у кишені. В іншому випадку втрачається виграш за останній спин. Але втішна несподіванка у вигляді кнопки Double Half дозволить подвоїти виграш у разі невдачі.

Із самої назви ігрового автомата Pink Panther зрозуміло, що рожева пантера — головний герой гри і з чим доведеться зіткнутися гравцю. Інспектор Клузо та рожева пантера запрошує вас битися за приз у цій захоплюючій грі! Вперед за скарбами, адже кожен має шанс виграти!