Ігровий автомат Pharaohs Gold грати онлайн

Игровой автомат Pharaohs Gold

Спробуйте уявити себе любителем стародавніх скарбів, який вирушає до Стародавнього Єгипту з метою вивчення секретів фараонів та пошуком їх скарбів.

Ігровий автомат Pharaohs gold — перетворить вашу мрію на реальність. Автомат представляє класичний відеослот з прекрасним дизайном і традиційним ігровим полем. Ігровий автомат Pharaohs gold оснащений п’ятьма барабанами і дев’ятьма ігровими лініями. Всі символи, які ви зустрічатимете в грі, пов’язані з єгипетською тематикою, наприклад: фараон, скарабей, піраміда і таке інше.

Всі назви апарату: Pharaoh’s Gold | Золото Фараона | Фараони | Фараонс Рік | Золото Єгипту

Безкоштовна флеш ігра на автоматі Pharaohs Gold

Фараон виступає диким символом і замінює інші символи, крім скаттера, для створення виграшної комбінації. Також при випадінні на барабанах він здатний подвоїти ваш виграш.

Як символ розкиду у грі використовують ієрогліф. Маска Тутанхамона є бонусним символом – вона збільшить вашу ставку у десять тисяч разів.

Якщо вдасться зібрати комбінація з двох і більше аналогічних символів в одному ряду, на вас чекає прибуток. Для початку гри потрібно визначитися з розміром ставки та кількістю активних ліній. Після цього сміливо натискайте кнопку «Ризик/Ставка» та обертайте барабани.

Рекомендуємо почати знайомство з цим слотом з безкоштовного режиму, який дозволить розібратися з керуванням та правилами. Після кожної переможної комбінації в ігровий автомат Pharaohs gold і у вас є шанс подвоїти виграш у грі на ризик, для цього вам потрібно вгадати колір карти.

Крім того, що з грою Золото фараонів ви можете захопити час, так ще й можете отримати щедрі бонуси.