Ігровий автомат Odysseus (Одіссей) грати онлайн

Ігровий автомат Odysseus створений розробниками онлайн-слотів Playson, в основу якого було покладено історію з давньогрецької міфології. Головним героєм слота представлений найвідоміший грецький герой, який побував у троянській битві і змалював весь океан у пошуках рідного дому — це Одеса. Графічне оформлення даного слота дуже барвисте, а стилізовані тематичні символи наповнюють гравців позитивними емоціями та можливістю зануритися в епоху Стародавньої Греції.

Автомат «Одіссей» з глечиками оснащений п’ятьма ігровими барабанами з можливістю залучення максимум тридцяти активних ліній виплат. Гравець самостійно встановлює кількість ліній та фіксовану ставку, після чого може приступати до ігрового процесу. Правила формування переможних комбінацій так само дуже прості, для цього необхідна наявність щонайменше трьох однакових символів у лінії зліва направо.

Барабани ігрового автомата мають зображення символів, що безпосередньо перегукуються з культурою і міфами грецького народу, серед них — символи лаврового вінка, золотої монети, арфи, обладунків і воїна з списом і щитом.

Ігровий автомат одіссей з глеками грати безкоштовно без реєстрації

Любителям азартних онлайн-розваг без жодних сумнівів припаде до вподоби автомат «Одіссей», тому що наявність у грі дикого символу та символу розкиду значно впливає на ймовірність появи комбінацій на активних лініях, отже шанс отримати хороші грошові винагороди помітно збільшується. Дикий символ представлений зображенням корабля. Як і інших слотах, він має право замінити будь-який символ або доповнити вже сформовану комбінацію. Винятком для заміни є скаттер символ (розкиданий символ), зображений як статуетка грецької богині.

таблица выплат Одиссей

Скаттер грає незалежно від місцезнаходження на моніторі щодо активних ліній. Наявність статуетки в кількості трьох одиниць дає можливість гравцеві здійснити 10 призових спинів з довільним множником, що залежить від величини ставки в основній грі. У разі випадання чотирьох іконок з такими символами, надається 25 безкоштовних запусків барабанів, а за наявності символів на кожному барабані гравцю дається СОТНЯ бонусних спинів. Такий бонус дуже значно впливає на можливість отримання великих грошових винагород.

Ризик гра

Хорошим доповненням гри вважатимуться наявність ризикованого режиму. Активувати його можна під час формування будь-якої виграшної комбінації. Завдання цієї гри полягає у виборі кольору прихованої карти. Дія відбувається на екрані, що додатково відкривається. У разі правильної відповіді сума, принесена переможною комбінацією, подвоїться, інакше кошти відправляються на користь закладу, а гравець переходить в основний режим гри. Крім цього, цей режим може не тільки подвоїти, а й помножити кошти вчетверо. Для цього необхідно вгадати масть прихованої карти. Гра можна повторювати стільки разів, скільки забажає гравець, до самостійного переходу в основну гру.

правила игры слота Одиссей

Однією з численних переваг ігрового автомата «Одіссей» можна вважати його приголомшливе оформлення. Але не варто зважати на цікавий, часом навіть захоплюючий, високорезультативний процес гри. Завдяки фантазії розробників усім гравцям тепер надана чудова можливість збільшити свої кошти, при цьому чудово провівши свій час. Якщо ви цікавитеся далекими подорожами і без розуму від мандрівок, здатних принести вам несусвітні багатства, тоді вам просто необхідно спробувати себе в грі на цьому захоплюючому онлайн-слоті, здійснивши власну віртуальну «Одіссею».