Ігровий автомат Millionaires Lane грати онлайн

Отже, життя мільйонера – чи знайоме воно вам. Ці особисті літаки, круїзні лайнери, готельні комплекси, машини, діаманти — словом, усі атрибути розкішного і при цьому безтурботного життя. Якщо ви навіть не мали раніше такої можливості, то тепер все у ваших руках. І ще в руках розробників корпорації Playtech. Тому що, не втомлюючись дивувати та радувати гравців, ця компанія дбає про інтереси споживачів і випускає слоти, від яких неможливо відірватися. Таким є Milionaire’s Lane.

Огляд ігрового автомата Millionaires lane

Це класичний відеослот на п’ять барабанів та двадцять ліній. Він просто, так що в нього грають із задоволенням і досвідчені гравці, і новачки, розбираючись у тонкощах без труднощів. Давайте ж подивимося, чим нас здивує таке недосяжне життя мільйонера.

Ви зустрічаєтеся зприємним інтерфейсом і щоб спочатку зрозуміти, з чим вам належить мати справу, зайдіть у розділ «Виплати». Тут починається знайомство із символами, які принесуть вам чималі виграші і відкриють завіси таємниць мільйонерів.

Ігрові символи

Перший символ — дикий: дівчина з підносом, повним зелених банкнот — замінить будь-який символ, крім скаттера і бонусу. Ця дамочка принесе вам 50000 кредитів, якщо випаде в п’яти місцях одночасно!

Символом розкиду вибрано мішок зі знаком долара. Тому він і скаттер, що з’являється в будь-якій позиції ігрового поля, щоб забезпечити вам виграш. Три і більше скаттерів в ігровому полі забезпечують вам десять фрі-спінів. Тут на вас чекає ще одна особливість: у той час коли барабан обертається в режимі бонусної гри-на ігровому полі знову може випасти комбінація запуску бонусної гри, і тоді кількість безкоштовних обертань барабанів збільшується у відповідну кількість разів.

Бонусна гра

Бонусна гра в даному слоті, воістину на високому рівні: вам доведеться вибрати акції, в які ви вкладаєте гроші, щоб отримати прибуток. Появу від трьох до п’яти символів бонусної гри на активній лінії запускають призовий раунд.

Не забувайте також і про інші символи та виграшні комбінації. Найбільш прибутковою з них виявиться п’ять символів готельного комплексу, які приносять вам 10 000 кредитів.

Зверніть увагу: виплачується лише найбільший виграш на лінії, і всі виграшні комбінації розташовуються зліва направо, за винятком скаттера, бонусного символу та дикого. Сума ставок на лінію множиться на число таблиці виграшів.

Прогресивний джек-пот

Даний відеослот пропонує вам прогресивний джек-пот. Цей режим ви запускається, коли натискаєте на значок доларової кулі у верхньому кутку праворуч.

Регулювати кількість активних ліній та ставок на лінію можна відповідно кнопками Line та Bet. Також вибираєте найвищу ставку на всі лінії однією кнопкою. Запускаємо барабани – і вперед у світ мільйонів!

В ігровий автомат шлях мільйонера грайте в олімп онлайн казино. Апарат містить мажорні атрибути гарного життя. Звикайте до розкоші, адже будь-хто може миттєво розбагатіти, а для цього потрібно лише крутити барабани.