Ігровий автомат Mayan Princess грати онлайн

mayan princess

Принцеса Майя – онлайн-відеослот, розроблений компанією Мікрогеймінг на тему, пов’язану з величчю стародавньої держави, яка колись розташована в Північній Америці. Дотепер дійшло не так вже й багато артефактів, проте з деякими з них ви можете познайомитись, зігравши в однойменну гру.

Опис ігрового автомата Mayan Princess

Перше враження, як правило, формується, виходячи з оформлення автомата. В даному випадку причепитися практично нема до чого. Після запуску гравців зустрічають п’ять барабанів із 15 позиціями для символів. Кожен символ символізує собою медальйон, що розташовується на бежевому, приємному для очей фоні. З боків барабанів знаходяться цифри, що символізують кількість вибраних для гри ліній. Традиційно верхню частину вікна займає логотип, а нижню – кнопки управління. Під час гри звучить невимушена музика, що робить процес обертань ще приємнішим. Для обертань є 20 ліній, мінімальна ставка на які – 1 кредит, а максимальна – 200.

Символи ігрового автомата

У ході гри випадковим чином випадатимуть 11 символів, серед яких 9 звичайних та 2 наділених особливими функціями. Для виграшу, як правило, потрібно побачити три і більше ідентичні символи на одній активній лінії. При цьому вони повинні розташовуватися на сусідніх барабанах, зліва направо. Щодо перших 9, то повний перелік виплат за них такий:

— символ бонусу – піраміда. Цей елемент може з’явитися виключно на першому та останньому барабані. Один символ на екрані марний, проте, якщо вам вдасться побачити відразу дві пірамідки, то буде запущено бонусну гру, що складається з 10-20 безкоштовних спинів (кількість обертань задається випадковим чином системою), за виграш у кожному з яких сума додатково буде подвоєна. Бонусна гра може бути перезапущена протягом безкоштовних обертань.

— Дикий символ — Mayan Princess. Роль дикого приділяється ігровому логотипу. На відміну від стандартних елементів, логотип крім фіксованих виплат пропонує гравцям можливість доповнити собою будь-яку іншу комбінацію, якщо це допоможе збору виграшної серії. Ще одна особливість логотипу — можливість давати гравцям виплату починаючи з двох, а не трьох символів. За 2-5 випадання на активній лінії ви отримаєте від 10 до 5000 ставок.

Як грати

Для успішної гри потрібно добре підготуватися, для чого послідовно налаштувати кожну опцію:

Слід вибрати номінал жетону, починаючи від 0.01 до 0.20, для чого натискати +/- в лівій частині екрана, під жетоном.
Вибираємо кількість активних ліній, клацаючи необхідне число разів за кнопкою Lines (від 1 до 20).
Визначте кількість монет для ставки (кнопка Сoins) – від 1 до 10.
За бажання зіграти відразу на максимально можливих ставках натисніть кнопку Bet Max.
Запустіть барабани, клацнувши по червоній кнопці

переваги

Принцеса Майя – чудовий історичний відеослот, тема якого не втратила своєї актуальності навіть за наявності кількох схожих рішень від інших виробників. Серед маси переваг у процесі огляду не було виявлено недоліків, що автоматично робить онлайн-автомат ідеальним для отримання задоволення та грошей від гри. Якщо ви думаєте також – ласкаво просимо!