Ігровий автомат Magic Portals грати онлайн

Игровой автомат Magic Portals

Сьогодні тема магії має величезний попит на книжковому, ігровому та на ринку кіноіндустрії. Це пов’язано з тим, що кожен хотів би відчути магію на собі, дізнатися, що це таке і як нею користуватися. У багатьох оповіданнях, книгах, романах і фільмах дракони, друїди, маги, чаклуни і відьми мають особливі магічні здібності, постійно змагаючись між собою. Деякі з них можуть навіть створювати портали.

Напевно, надихнувшись творами авторів-фантастів, розробники Netent створили свою магічну історію, розкривши її в ігровому автоматі Magic portals. У ньому йде протистояння багатьох магів і чаклунів, які намагаються здобути першість серед усіх. Тим самим вони готові дарувати гравцям приємні призи, якщо користуватимуться їхньою магією.

Особливості ігрового слота

маджик портал
фриспины

Сам по собі слот досить унікальний і привертає до себе багато уваги вже з перших хвилин завантаження та включення. Все виконано в темних тонах різних синіх і бузкових кольорів, всі символи, що є на барабанах гри, поміщені в красиві рамки, яка для кожного індивідуальна. Також на барабанах може зустрітися різноманітність кольорових кульок. У цьому слоті вони замінюють символи карт, але так само дають виграші за правильно складені комбінації.

Загалом у слоті 25 ліній, але їх кількість гравцеві не передбачено системою вибирати. Але, замість ліній, грає право вибрати рівень гри, який впливає на суму ставки, що знімається за одну прокрутку. Ця кнопка знаходиться на панелі керування ігровим процесом. Там же можна побачити інші кнопки, що полегшують та прискорюють процес гри. Наприклад, ціна монети, яка може змінюватись, максимальна ставка, одинична прокрутка та автоматизована гра. Кнопка автоматизованої гри заощаджує час, що грає. При натисканні на неї виринає вікно, яке пропонує геймеру вибір кількості автоматизованих обертань. Після вибору одразу відбувається перше обертання. На тій же самій панелі можна виявити і кнопку з додатковою інформацією. Натиснувши на неї, геймер побачить нове вікно з коротким описом ходу гри, описом вартості символів та детальною замальовкою всіх гральних ліній.

Символи ігрового автомата

символы игрового слота
символы слота

Слот Magic portals не зміг би обійтися без особливих символів, адже саме це так любить більшість азартних гравців по всьому світу. Скаттер-символ у грі виглядає як магічна сфера, де написано free spins. Цей символ не має відношення до ігрових ліній, адже головна умова для отримання призу за нього — це збір трьох таких знаків за одну прокрутку. Цей символ, при виконанні умов, подарує гравцеві бонусний раунд, в якому стануть доступні магічні фриспіни. Важливою їхньою рисою є те, що в процесі бонусного раунду можна заробити ще один раунд-бонус. У такому разі знову отримані безкоштовні прокручування додадуться до тих, хто залишився, і гра продовжиться.

Також у грі можливе випадання вайлд-символу. Але в слоті Magic portals отримати його не дуже просто, але це прикрашається тим, що процес отримання цікавий і захоплюючий. На ігровому основному полі є два портали: у другому осередку першого барабана і в другому осередку п’ятого. Якщо в обидва портали потраплять однакові символи, то такі, що присутні на полі, перетворяться на дикі символи, які не зможуть замінити тільки скаттер. Якщо ж на порталах символіка не співпаде, то нічого.