Ігровий автомат Lucky Pirates грати онлайн

Піратська тематика дуже популярна серед виробників ігрових автоматів, тому що передбачає захоплюючі сюжетні лінії, пошук скарбів та безліч інших завдань, які доведеться виконувати користувачеві. Саме тому у віртуальних ігрових клубах можна зустріти безліч відео слотів про піратів. Але компанія Playson вирішила виділитися серед цих виробників і випустила автомат Lucky Pirates, в якому головними героями є дивовижні фрукти, морські жителі, які є справжніми піратами. Завдяки цьому ефекту гра здається ще більш цікавою та приваблює більшу кількість користувачів.

Игровой автомат Lucky Pirates

Ігровий автомат пірати грати безкоштовно без реєстрації

Як і належить, дії гри відбуваються на кораблі, повному відважних піратів. Гравця супроводжуватимуть усілякі атрибути піратського життя, а також він зможе насолодитися дійсно якісною графікою, яка виражає тематику відео слота. Крім того, в автоматі використовуються анімації та веселий музичний супровід, які також впливають на загальний стиль гри.

правила автомата

Структура ігрового автомата Щасливі пірати

У цьому відеослоті задіяно п’ять барабанів та дев’ять активних ліній, на яких формуються переможні комбінації. До речі, комбінацією у грі вважається набір однакових зображень у кількості щонайменше трьох штук. Символи автомата можна умовно поділити на спеціальні та тематичні. До першого виду належать такі знаки, як золотий піастр та морська зірка. Перший символ грає роль дикого зображення, що дозволяє йому замінювати собою різні інші картинки та сприяти створенню виграшної комбінації. При цьому жодних виплат сам собою цей знак не несе. А другим спеціальним символом можна вважати скаттер, у ролі якого виступає морська зірка. Можливість даного знака в тому, що він не прив’язаний до конкретної активної лінії, а значить, комбінацією вважається просто набір двох або більше зірок, які розташовані в будь-яких осередках ігрового поля.

Символи ігрового автомата

Символы игрового автомата

Крім цих двох символів, у грі також використовуються зображення різних фруктів, таких як вишня, лимон, кавун, виноград та інші. Всі вони оформлені відповідно до тематики, а тому зображені у вигляді веселих піратів. Ну а найприбутковішим символом гри є вірний друг та помічник справжнього пірата – папуга. Даний знак, сформувавши комбінацію з п’яти зображень, обіцяє користувачеві виграш розміром 5000 монет.

Крім того, що користувачам необхідно створювати виграшні комбінації, виробники також урізноманітнили ігровий процес впровадженням ризикованої гри. Її суть полягає в тому, що гравцеві потрібно вказати з чотирьох запропонованих йому карток на ту, яка за своїм номіналом перевищить картку, відкриту дилером. Якщо користувач зробить свій вибір правильно з першого разу, він може розраховувати на подвоєння виплати за останній переможний спин.

До початку гри користувачу потрібно ознайомитись з панеллю управління. Насамперед необхідно відкрити розділ PAYTABLE, де відображається інформація про правила гри, таблиця виплат та структура активних ліній. Далі гравець повинен відрегулювати кількість активних рядів, скориставшись функцією LINES і, звичайно, вказати оптимальний розмір ставки, задіявши регулятори BET. Щоб визначити максимальну ставку, можна натиснути кнопку MAX BET. А далі він може спокійно запускати ігровий процес, використовуючи кнопку ручних обертань SPIN або автоматичних прокруток — AUTOPLAY.

Яскравий фруктовий автомат на тематику піратства показує користувачеві особливості діяльності піратів, а також дозволяє гравцям отримувати справді гідні виграші.