Ігровий автомат Lord of the Ocean грати онлайн

Игровой автомат Lord of the Ocean

Захоплюючий безкоштовний ігровий автомат Lord of the Ocean (Лорд Океана) є успішним шедевром з колекції автоматів Мультигамінатор, який піклується про своїх гравців і не вимагає витрачати час на реєстрацію. Цей слот створений для тих, хто мріє побувати в підводному світі, в царстві золотих скриньок, затоплених кораблів, русалок і познайомитися з Лордом Океану — Посейдоном і забрати при цьому солідну суму грошей.

Всі назви апарату: Lord of the Ocean | Лорд Океану | Нептун | Посейдон | Лорд Оушен

Безкоштовна флеш ігра на автоматі Лорд Океану

Ігровий автомат Лорд Океану досить простий і зрозумілий. Щоб розпочати гру, необхідно визначитися з кількістю ігрових ліній, розміром ставки на лінію та натиснути на кнопку Старт.

Тут ви можете самі спрогнозувати ваш виграш, тому що в цій грі можна самому керувати барабанами, зупиняючи їх повторним натисканням кнопки Старт в найкращий момент.

Ще однією особливістю безкоштовного грального автомата Lord of the Ocean є те, що тут є десять активних ліній, а при цьому шанси виграти значно зростають. Цей чинник суттєво відрізняє його від інших гамінаторів. Символ «Брама Посейдона» є скаттером, а також символом, необхідним для запуску призової бонусної гри. Цей символ підлаштовується під виграшну комбінацію та дає можливість зіграти у бонусну гру.

Особливістю слота Lord of Ocean це не тільки можливість безкоштовної гри без реєстрації, а й чудова бонусна гра. Якість графіки та ігрової анімації роблять цей автомат Вашим улюбленцем у нашому безкоштовному ігровому залі PlayMaxima.

Риск игра автомата Лорд Океана

Призова бонусна гра починається, коли випадає три символи скаттер, навіть вразки на одному екрані. Починайте гру Lord of the Ocean і отримуйте великі виграші, роблячи ставки. І пам’ятайте, що можна грати і насолоджуватися чудовою графікою просто запустивши безкоштовну гру, що не вимагає реєстрації. Нехай вам щастить!