Ігровий автомат Kings of Chicago грати онлайн

king arthur

Ігрові автомати походять від карт. Перший автомат був не що інше, як механічний покер. З того часу слот-машини пройшли довгий шлях до звичних нам відеослотів, але картярська тематика, як рудиментарні органи у людини, досі є у багатьох ігрових автоматах більшою чи меншою мірою. Так, добра половина слотів має серед молодших символів картярські K, Q, J, 10. А по організації гри від покеру в сьогоднішніх слот-машинах не залишилося нічого. Або майже нічого. Але немає правил без винятків. Є принаймні один слот, де головним дійовим персонажем є покер. Це ігровий автомат Королі Чикаго (Kings Of Chicago) шведського виробника Net Entertainment.

Королі Чикаго

Усі розуміють, хто такі королі Чикаго. А якщо ні, достатньо подивитися на карти, що становлять символи ігрового поля. Дизайн карт стилізований під Сполучені Штати часів Великої депресії. Це був час гангстерів та бутлегерів. Точно таких, як королі на картах Kings Of Chicago. На Аль Капоні, який прославив Чикаго, щоправда, не схожий жоден, але видно, що джентльмени цілком могли бути вхожими в будинок знаменитого гангстера. Останні сумніви здатні розвіяти валети, екіпіровані на кшталт громив того часу: пістолети, дробовики, автомат Томпсона (який, до речі, називали чиказькою друкарською машинкою).

короли Чикаго

Ігровий автомат всіляко підкреслює свою близькість до покеру. Починаючи від назви виграшних комбінацій — флеш-рояль, стріт, фулхаус тощо, і закінчуючи самим процесом обертання барабанів, про який точніше говоритиме здавання карт. При цьому чутно характерний шелестячий звук.

Інтерфейс нічим не відрізняється від більшості ігрових автоматів розробника. Після успішного ходу виграшна лінія зручно підсвічується, і з’являється маленька табличка із сумою виграшу.

Основні символи

карты в автомате короли чикаго


Як зазначалося, всі символи — покерна колода карт. Тут немає сенсу розділяти старші та молодші символи, оскільки виграшні комбінації здебільшого запозичені з класичного покеру. Є, щоправда, певні відмінності, як, скажімо, Натуральний флеш рояль — найприбутковіша комбінація, що складається з 5 червових карток від десятки до туза. Тому навіть знавцям покеру найкраще перед грою заглянути до таблиці виплат.

Спеціальні символи

комбинации короли Чикаго

Дикий символ

Вайлдом у грі виступає джокер. Він замінює будь-яку карту, крім скаттера. За успішної комбінації за участю джокера, сума виграшу подвоюється.

Символ розкиду

За великим рахунком, у цьому відеослоті лише джокера можна назвати чистим спеціальним символом, тому що роль скаттера у грі виконується за сумісництвом будь-якою картою у випадковому порядку. При цьому на такій карті з’являється добре помітний банер SCATTER. Як завжди, символ розкиду відіграє незалежно від розташування на лініях. Виграшною комбінацією вважається 2 і більше символів розкиду. І в цьому випадку скаттер поводиться як звичайний символ. Якщо випадає 3 і більше скатерів, гравець може нагороджуватися бонусом до 30 безкоштовних ходів або здавання (Free Deals). Під час такої бонусної гри суми виграшу на лініях подвоюються. Якщо в процесі безкоштовних здач знову випадає 3 або більше скаттерів, додаткові безкоштовні здачі додаються відповідно до таблиці виплат.

Ставки
Можна поставити монети номіналом від 0,01 до 1,00 при 10 рівнях ставки. При цьому максимальна ставка на хід буде 50,00. Мінімальна, відповідно, 0,05. Максимальний виграш може становити до 20 000 монет.

автогра

Влаштована дуже зручно через гнучкість налаштувань. Так, можна запрограмувати не просто до 1000 автоматичних ходів, а й виставити додаткові умови зупинки, залежно від факту виграшу, суми, мінімального кредиту та ін.

висновки
Помітно, що фокусною групою при розробці Королів Чикаго були шанувальники покеру. Однак слід зазначити, що, незважаючи на близьку спорідненість із цією популярною картковою грою, Королі Чикаго все ж таки залишається повноцінним відео слотом, оскільки має весь необхідний набір ознак: барабани (нехай і умовні), лінії, спеціальні символи. Висока варіативність карткової колоди не дозволяє досягти випадання частих, хай і дрібних виграшів. Але розробники вміло відрегулювали за допомогою символу розкиду та дикого символу видачі так, що цей ігровий автомат є одним із найщедріших з дуже високим рівнем виплат 97,8%. Ця цифра цілком здатна надихнути не лише любителів карток. Звідси і заслужена популярність цього непересічного відео слоту.