Ігровий автомат Keks грати онлайн

keks

Якщо вам подобаються російські народні традиції, тоді ви полюбите безкоштовний ігровий апарат Кекс/Keks. Слот Колобок був створений компанією Ігрософт, спеціально для гравців із країн СНД. Безкоштовна гра доступна в нашому віртуальному залі гральних автоматів PlayMaxima 24/7!

Тематикою цього слота стають російські народні казки, такі як колобок та інші. Так, зараз популярність цих казок стала набагато меншою ніж раніше, але гра від цього не стала менш популярною чи незатребуваною для гравців. Ця казка багатьом нагадує дитячу гарну та добру казку про колобка.

Всі назви апарату: Кекс | Keks | Колобок | Ріпка | Кекс слот

Безкоштовна гра на автоматі Keks

Щоб почати безкоштовну гру на автоматі від Ігрософт Кекс (Колобок) на початку треба ознайомитися з інтерфейсом апарата та ігровими символами. Потрапляючи в гру, ніби знову опиняєшся у безтурботному дитинстві. Символи, які ви зустрічатимете в грі, повністю відповідатимуть тематиці гри. Ви побачите такі зображення у грі як: кіт, бабуся біля печі, колобка, гармошку, кекс, бублики та балалайку. Ці символи будуть збиратися у певні комбінації та приносити вам виграш. Щоб дізнатися про всі комбінації в грі, на панелі управління в грі знайдіть таблицю з виплатами. До неї вказуються всі комбінації та виплати до них. Крім того, щоб почати грати потрібно познайомитися з правилами ігрового слота, навіть якщо ви досвідчений гравець, це робити все ж таки необхідно для того, щоб під час гри не виникало питань.

У грі ви зустрінете дев’ять ігрових ліній та п’ять барабанів. Після цього потрібно вирішити скільки ліній у грі вам потрібно буде і скільки символів вам знадобиться, це може бути від однієї лінії до дев’яти. Ставки на ці лінії від однієї до двадцяти п’яти. За один прокрутку барабана можна ставити до двохсот двадцяти п’яти кредитів. Якщо ви хочете отримати виграш у розмірі 125 тисяч кредитів, тоді вам потрібно на лінії відкрити п’ять символів із зображенням кота. Але ви отримаєте тільки тоді, коли ваші ставки були максимальними. Якщо на лінії три і більше однакові символи, це говорить про те, що у вас з’явилася можливість виграти. І коли відкриється виграшна комбінація, вся лінія почне гарно та яскраво блимати, і це означатиме те, що ви стали переможцем.

Символи в ігровому автоматі Колобок

Диким символом у грі стане зображення колобка. Цей символ має особливості замінять будь-які зображення в грі, щоб гравець зміг завершити виграшну комбінацію і отримати нагороду. Символом розкиду у грі Keks стає грубка. Коли на ігровому полі ви побачите від трьох зображень грубки, ви є гравцем, який потрапить до бонусної гри.

Гра виглядатиме так, перед вами буде старенька, яка має обрати одну з п’яти печок. У деяких з них зберігається смачна випічка, а в інших — величезна купа диму. Якщо ви відкрили виграшну духовку, там ви побачите кількість ваших безкоштовних прокруток барабана, якщо потрапляєте на дим, вилітаєте з гри ні з чим. Якщо ж ви відкриєте всі духовки вдало, ви зможете пройти в наступний бонусний раунд, який також готує для вас приємні сюрпризи і подарунки. Крім цих ігор, на вас чекає приємний момент.

Ризик гра апарату Кекс

Після кожного виграшу у гравця з’являється можливість потрапити на ризик при цьому збільшити ваш виграш. Гра полягатиме в тому, що перед вами з’являться п’ять карток. Чотири з них лежатимуть сорочкою вгору, інша буде відкрита – ця карта належить дилеру. Суть гри в тому, щоб відкриваючи по одній картці, покривати картку, яка знаходиться у дилера. Якщо ви покриєте, ваш виграш буде збільшено в кілька разів.

Якщо ви програєте ви втратите вашу останню ставку. Гра закінчена у випадку програшу, або поки гравець сам не зупиниться і не перестане відкривати карти. Гра проста, але ризикова. Головне тут те, що у разі програшу ви не втрачатимете весь виграш, а лише його частину. Слот Кекс, дарує вам безліч приємних моментів у грі та багато шансів для виграшу. Успіхів вам у грі, нехай Фортуна вам усміхається.