Ігровий автомат Katana грати онлайн

Стародавня Японія — повна таємниць, просякнута духом перемог, країна. Протягом багатьох століть, сильні духом японські воїни — самураї, творили історію свого народу.

Ігровий автомат Katana оформлений у японському стилі. У грі пропонується взяти участь у кровопролитних битвах за допомогою японського меча, відчути себе великим воїном, перейнятися духом перемоги. Ігровий автомат Katana — класичний слот у якого є п’ять барабанів і 20 ліній. У цю гру можна грати безкоштовно і без реєстрації, а можна робити і реальні ставки, що залежить від бажання гравця. Символи в грі зі східним ухилом, навіть символи гральних карт оформлені у вигляді стародавніх ієрогліфів, які на дереві за допомогою фарб. У грі символи поділяються на два види.

Одні з них несуть у собі все добре, світле, інші — злі, темні, вогняні. Головні персонажі, які представляє ігровий автомат Katana — це ‘Дівчина’ та ‘Герой’, вони до того ж приносять найбільші виграші у цій грі. символ Герой, до того ж, може замінювати собою інші символи. І, звичайно, найголовнішим символом цієї гри є Катана, він дає можливість значно примножити стан, а також надає право на 10 безкоштовних обертань барабана. Варто зазначити, що під час бонусної гри можна виграти ще безкоштовні обертання.

Зіграй в ігровий автомат Katana безкоштовно та без реєстрації. Цей ігровий апарат безсумнівно принесе Вам удачу і дозволить перейнятися духом Сходу, ставати в ряди самураїв і перемагай.