Ігровий автомат Jurassic Park грати онлайн

jurassic park

Парк Юрського періоду – саме таку назву отримав найновіший відеослот від компанії Мікрогеймінг, що розкриває тему пригоди робінзонів за доби динозаврів. Складно знайти людину, яка навіть якщо і не дивилася цього чудового фільму, то навіть і не чула про неї. Всім фанатам фантастики та й просто любителям гострих відчуттів рекомендуємо звернути увагу на цю гру, яка обіцяє бути незабутньою.

Опис ігрового автомата Jurassic Park

Інтерфейс онлайн-автомата виконано досить реалістично. Відразу після запуску складається враження, що всі ігрові символи випадають не на тлі картинки, а на тлі реального доісторичного повного небезпек лісу. Для гри є 5 барабанів, по три позиції в кожному. За замовчуванням використовується 243 активні лінії, кількість яких не можна змінювати за допомогою функціональної панелі, що знаходиться внизу екрана. Логотип під назвою слота розташований у верхній частині вікна.

Мінімальна сума, яку можна поставити заради одного обертання – 0.3 кредити, а максимальна – 15 кредитів. Що стосується можливих виплат, то за допомогою стандартних символів можна отримати до 1500 кредитів, а під час бонусної гри – до 95 тисяч.