Ігровий автомат Jekyll and Hyde грати онлайн

jekyll hide

Відеослот Джекіл і Хайд вироблений компанією Мікрогеймінг на тему, пов’язану з чарівними перетвореннями, чаклунством та містикою. По ходу обертань вам постійно пропонуватимуть свої послуги Мр. Хайд, Джекілл та приваблива дама.

Особливості грального автомат Jekyll and Hyde

Зовнішнє оформлення відеослоту виконане на досить високому рівні. В ігровій оболонці переважають чорні тони, які розбавляються під час спинів різнобарвними елементами, кожен з яких унікальний і неповторний. У центральній частині екрану розташовані барабани, трохи вище – логотип з грою, а в самому низу – функціональна панель для керування грою. На п’яти доступних барабанах при кожному розіграші є 15 символів.

Процес гри супроводжується таємничою музикою, яка змінюється певними звуками при спинах та отриманні виплат.

Мінімальна ставка на слот – 25, а максимальна – 250. Максимальний можливий виграш – 75 тисяч.

Опис символів

Ігровий асортимент символів досить великий, включає десять стандартних символів та кілька особливих. Отримати виграш можна при отриманні комбінацій, складених їх трьох і більш однакових символів активної лінії.

Відеослот Джекіл і Хайд від виробника Мікрогеймінг — відмінний додаток, який допоможе вам відволіктися від повсякденних турбот, поринувши з головою у фантастичний світ, повний магії та чаклунства.

Освоєння в управлінні не повинно завдати жодного клопоту, адже всі кнопки інтуїтивно зрозумілі, та й їх кількість не надто велика. Якщо ви хоч раз грали в таких автоматах, проблеми точно не виникнуть.

У ході огляду за відеослотом не було помічено жодних недоліків. Що ж до переваг, то їх, навпаки, ціла обойма. Насамперед вражає графічний інтерфейс, який у парі з анімацією піднімає рівень реалістичності на якісно новий рівень. Під стать графіку і аудіо складова, завдяки якій гра виглядає динамічнішою і природнішою.

Що стосується виграшів, то максимальна сума, яку можна заробити лише за один спин — 75 000. Погодьтеся, настільки високу суму можна виграти далеко не в кожному з представлених в даний час відеослотів. Отримати максимум можна при ставці всього 250 одиниць.

Ще один, важливий чинник — наявність купи налаштувань, з допомогою яких гру можна підлаштувати під власний стиль.