Ігровий автомат Jack and the Beanstalk грати онлайн

Игровой автомат Jack and the Beanstalk

Напевно кожна людина ще в дитинстві читала книгу або навіть дивилася фільм про дивовижного хлопчика і бобового стебла, який змінив усе його життя. Так ось, один із найвідоміших виробників ігрового софту вирішив відобразити цю казкову історію у своєму ігровому автоматі під назвою Jack and the Beanstalk. У ньому гравцю доведеться приміряти на себе роль хлопчика, який піднявся на бобове стебло і там на нього чекає дивовижна казка. Якщо користувач зможе успішно вести ігровий процес, то нагороду він отримає гідну винагороду.

Особливості автомата Джек та бобове стебло

линии слоты

Щоб максимально точно відтворити історію Джека та бобового дерева, розробники вигадали відповідну графіку для автомата. Так, дії гри розгортаються на селі, де за розповідями жив хлопчик на ім’я Джек. Крім того, символіка слота також відповідає основній тематиці гри. А ще слід зазначити наявність у грі анімацій та захоплюючого музичного супроводу. Все це визначає стиль гри, чим вона і виділяється серед інших відеослотів, роблячи ігровий процес таким, що максимально запам’ятовується.

символ walking-wild

Даний автомат пропонує увазі користувача кілька функцій, які дозволяють йому вести цікавішу і, звичайно ж, прибуткову гру. Так, однією з них вважається наявність у грі спеціальної символіки. У її перелік входить такий знак як дикий та скаттер. Перший символ представлений логотипом гри і має функцію заміни. Це означає, що wild-символ може замінювати будь-які інші картинки та допомагати формуванню виграшних комбінацій.

символы игрового слота
символы игрового слота

Залежно від того, на якому барабані опинився дикий знак, відбувається таке: цей знак рухається на один осередок назад, замінюючи при цьому інші зображення та дозволяючи створювати нові комбінації. Крім того, гравцеві дозволяється виконувати при цьому безкоштовні спини. Так триває доти, доки wild не дістанеться першого барабана і ігровий процес почнеться заново. Потрібно відзначити й іншу функцію гри, яка називає Free Spins. Вона активується в тому випадку, якщо на ігровому полі з’являється три і більше символів скаттеру. До речі, цей знак представлений у вигляді скрині зі скарбами. Якщо три зображення випадуть на ігровому полі, то користувач отримає за них 10 безкоштовних спинів. А у разі випадання трьох або більше таких зображень під час додаткових обертань гравцеві належить 5 запусків.

Дуже важливий символ гри представлений у вигляді зображення ключа, який з’являється лише на п’ятому барабані і здатний активізувати додаткові функції. Зібравши 3 символи ключа, всі наступні дикі символи будуть перетворюватися на Stacked Wild із двох символів мішка. Шість ключів відкриють символ, що розширюється, з трьох курчат. Якщо користувачу вдасться зібрати 9 ключів в ігрових осередках, користувач активує Expanding Wild у вигляді золотої арфи. Всі ці додаткові символи обов’язково принесуть гідні виграші користувачеві. До речі, коли всі ці три дикі символи беруть участь у формуванні комбінації, користувач отримує потрійну винагороду за переможну комбінацію.

Завдяки цьому ігровому автомату на користувача чекає дивовижна казкова історія про допитливого Джека, якому вдалося виростити магічне бобове дерево. Гравцеві дозволяється разом із головним героєм випробувати дивовижні почуття від прибуткової гри, а також насолодитися масою функцій, представленою у грі. До речі, серед функцій в автоматі використовується спеціальна символіка та додаткові бонусні раунди, завдяки яким можна отримати справді гідні виплати.