Ігровий автомат Iron Man 2 грати онлайн

Дизайнери компанії Playtech у черговий раз балують своїх вірних фантів новими відеослотами. Познайомимо вас із другою частиною розповіді про життя залізної людини. Ігровий автомат Iron man 2 покращеним варіантом гри, з новим інтерфейсом та русифікатором. Автомат містить п’ять барабанів і двадцять п’ять ігрових ліній. Крім того, в грі відразу чотири джекпоти. В ігровий автомат Iron man 2 можна грати безкоштовно та без реєстрації.

Ігрова символіка продовжує тематику автомата. Металевий орел виступає в ролі дикого символу і замінює символи, що відсутні, у виграшній комбінації. А якщо зібрати п’ять символів орла в одній ігровій лінії, гравець отримає максимальний виграш. Символ Iron man 2 — розкиданий символ, він збільшує суму виграшу гравця. Якщо він випадає на ігровому полі в кількості трьох і більше одиниць, гравець отримує додаткові безкоштовні обертання барабана. Символ із зображенням залізної людини принесе гравцеві 25 — 200 ігрових ставок. Бонусна комбінація — шість зображень залізного костюма в одному ряду.

Ігровий автомат Iron man відноситься до категорії відеослотів Marvel, в яких відразу чотири джекпоти. В автоматах інших виробників — лише один джек-пот. Якщо у вас виникають питання, пов’язані з грою, ви знайдете відповіді на них, натиснувши кнопку Інфо. Грайте вігровий автомат iron man 2, отруюйтеся у фантастичний світ супергероїв і забирайтепризи.