Ігровий автомат Irish Luck грати онлайн

Ігровий автомат Irish luck розкаже вам про особливості ірландського народу за допомогою автентичного дизайну та національної музики. Ви поїдете подорожувати зеленою країною сидячи за екраном монітора.

Особливості автомата Irish luck

Ця гра має захоплюючий сюжет і дозволить вам почерпнути багато нового. Трилисник — символ Ірландії, так що його зображення — головний скарб у грі. Інші символи представлені у вигляді зображення волинки, ірландської діви, підкови, казана та інші. Деякі символи мають відразу два значення, але все ж пов’язані із зеленою частиною Британії. А які ж пейзажі: барабани на чарівному лузі, а над ними сяє веселка. Дівчина виконує роль дикого символу і замінює елементи, що відсутні, у виграшній комбінації. Вона ж є головним символом і п’ять їй портретів принесуть гравцю джек піт. Горщик із золотомє символом розкиду і приносить гравцю безкоштовні обертання. Інші символи уособлюють удачу.

Ну як тут обійтися без запальної ірландської музики. Управління грою просте і зрозуміле.
Для початку виберіть суму та кількість активних ліній, для цього використовуйте кнопки Click to change та Lines. Після цього крутіть барабан натисканням кнопки Spin. Ігрові автомати Irish luck — з можливістю грати безкоштовно і без реєстрації порадують вас бонусним раундом при випаданні комбінації з трьох казанків. Крім того, після кожного виграшу доступна гра на подвоєння суми.

Грайте в ігровий автомат Irish luck і вам посміхнеться ірландський успіх.