Ігрові слот автомати від найкращих онлайн казино України!

Игровой автомат The Invisible Man

Як основа ігрового сюжету того чи іншого слота встигли застосувати десятки літературних творів. У випадку з контентом від NetEnt було взято роман Людина-невидимка, автором якої є Герберт Уеллс.

Написаний у ХІХ столітті, роман не втрачає своєї актуальності, адже представлений у ньому головний герой — персонаж поза часом. Група творців нових тематичних гральних автоматів вирішила, що запозичити сюжет у Уеллса буде чудовою ідеєю. Автори не помилилися, адже гра про невидиму людину стала такою ж популярною, як і літературний твір.

freespins
дикий символ

Особливості автомата Людина Невидимка

freespin

Загальна візуальна стилістика оформлена у жанрі стим-панку. Химерні механізми, киплячі рідини в колбах і пробірках, а також туманний задній план наштовхують на думку, що людина-невидимка десь тут і стежить за гравцями. Проводити досліди в загадковій лабораторії під силу кожному, адже головне мати при собі бажання та позитивний настрій, які підкріплюватимуться, крім графіки, чудовою музичною доріжкою. Колірна палітра обрана дуже продумано, оскільки сірі приглушені відтінки лише додають загадковості атмосфері, а прості ефекти анімації пожвавлюють картину. Ігрове поле в лабораторії невидимки прозоре, і на ньому видніються контури п’яти барабанів. По обидва боки від поля є два десятки лінійних маркерів, що дозволяють дуже наочно познайомитися з кожною з двадцяти ліній. Натискаючи на будь-який маркер, він починає підсвічуватись та вказувати шлях формування призового збігу на барабанах. Під барабанами знайшли місце кнопки контролю над параметрами. Оскільки ставки і лінії мають достатню варіативність, для встановлення цих показників є спеціальні кнопки. Усі встановлені значення транслюватимуться на тій же панелі управління, а гравець не загубиться і не зіб’ється з рахунку.

линии игрового автомата
символы игрового слота
символы слота

У грі своє місце знайшли офіцер поліції, хімік, служниця, шикарна дама та багато інших. Також не обійшлося без гральних карток, які миготять на полі дуже часто. На жаль, автомат позбавлений символу розкиду, але цю нестачу гідно компенсують дикі значення, яких тут два: Griffin Wild та Police Wild. Роль першого грає головний герой невидимка, а другого поліцейський. Перший вайлд зустрічається лише барабані №5, а другий — барабані №1. У цьому дикі персонажі доповнюють незавершені призи, ніж підвищують продуктивність гри. Також, вайлди забезпечують повторні спини, в процесі яких вони переміщаються ігровим полем, формуючи нові і нові винагороди. Якщо два вайлди зіткнутися в процесі своїх переміщень на одній лінії, гравцеві дістається десяток безкоштовних прокручування. При безкоштовних обертаннях вайлди з’являтимуться на всіх барабанах.

До речі, бонусних рівнів тут два. Перший має назву Police Spins, і запускає трійку прокручування з вогненним диким вайдлом, який дозволяє заміщати цілий ряд та замінювати звичайні комбінації призовими. У другого бонусного раунду назва Griffin’s Rage Bonus.

Гравець разом із невидимкою відвідає вокзал, замок та готель. З кожного місця потрібно буде взяти річ, яка має свою призову цінність. Слід остерігатися офіцера поліції, який будь-якої миті може повернути користувача у стандартну гру.

Шикарне візуальне та звукове оформлення, розмаїття та різноманітність персонажів, а також незвичайні бонусні доповнення роблять гру про невидимку дуже гідним та примітним представником азартного сучасного світу, знайомство з яким має провести кожен гравець!