Ігровий автомат Hitman грати онлайн

hitman

Відеослот Хітмен розроблений компанією Мікрогеймінг саме після виходу однойменного фільму та серії ігор. Тут можна легко відчути себе і спецагентом, і затятим порушником закону.

Опис ігрового автомата Хітмен

Після першого запуску на нас чекає попередження, що дана модифікація є азартною грою на справжні гроші. Далі відкриваються 5 барабанів по три символи у кожному. Більшість символів зображено на бордовому фоні, крім особливих. У верхній половині екрана видно логотип під назвою слота, а внизу розташовані ігрові кнопки. У міру вибору активних ліній відповідні номери починають підсвічуватись з обох боків від барабанів. Усього доступно 15 ліній.

Мінімальна ставка на спин не може бути меншою за одну соту кредиту, а максимальна – не більше 75 кредитів.

Під час усієї гри звучить таємнича мелодія, що змінюється анімацією з певним звуком за переможних комбінацій.

Опис символів

Усього при обертаннях можна зустріти на барабанах набір із 13 унікальних елементів, 9 з яких грають за стандартними правилами, а це означає, що приносять виплати за серії із 2/3 — 5 елементів на активній лінії. Повний перелік символів та виплат наступний:

від 4 до 4 000 ставок при випаданні 2-5 символів із Хітманом та снайперською гвинтівкою. Цей елемент найбільш оплачуваний серед усіх.
від 3 до 2000 за отримання 2-5 символів із Хітманом, що дивиться прямо.
від 2 до 1500 за 2-5 символів, що утворюють комбінації у вигляді потилиці Хітмана.
від 2 до 100 – за серію із 2-5 однакових символів на активній лінії із зображенням доларів.
від 12 до 250 ставок за комбінацію з 3 та б

Щодо особливих елементів, то їх тут чотири:

— Бонусний символ — персональний комп’ютер. Цей символ з’являється на третьому, четвертому та п’ятому барабанах. У тому випадку, якщо вони з’являться одночасно, буде запущено гру Contract, в якій серед п’яти персонажів потрібно вибрати того, якого слід вбити. Вибір мішені забезпечує користувача деяким випадковим значенням, після чого потрібно вибрати зброю. Від вибору останнього залежить множник, який буде помножена раніше отримана сума. Максимально можлива виплата – 270 тисяч монет.

-бонусний символ — орден. Цей елемент випадає на перших трьох барабанах. Якщо він виявиться одночасно на трьох, відбудеться запуск ще однієї гри — Insigna, де від гравця потрібно вибрати один медальйон з трьох. За кожним медальйоном ховається множник, який помножить початкову ставку після закінчення гри.

-Дикий символ, що розширюється — Хітман з двома пістолетами. Символ може з’явитись на трьох центральних барабанах, при цьому розширюючись на всю їх висоту. Функцію своєї символ не втрачає навіть під час безкоштовних обертань. Дикий символ може доповнювати будь-які комбінації за винятком тих, які утворені 18 знаками, персональними комп’ютерами та орденами.

Як розпочати гру

Щоб почати обертати барабани, слід діяти за певною схемою:
вказати номінал монети, клацаючи +/- (від 0.01 до 0.025 кредитів);
вибрати число активних ліній, клацнувши по однойменній кнопці Ліній (від 1 до 15 разів);
визначити кількість задіяних монет, клацаючи по кнопці Монет (від 1 до 20 штук);
або одночасно поставити максимальну ставку, натиснувши на червоний напис Постав. по Макс., після чого не потрібно навіть активувати обертання натисканням кнопки з наступного пункту;
Запустити обертання, натиснувши на червону кнопку Спин.
Крім основних існує пара додаткових кнопок, що впливають