Ігровий автомат Highway Kings грати онлайн

Людина,вирушаючи подорожувати, сподівається отримати лише приємні враження. Якщо ви любите шум коліс, блиск асфальту і швидкість – тоді ігровий автомат High-way kings чекає на вас. Відео слот має у своєму арсеналі п’ять барабанів, дев’ять ігрових ліній, десять звичайних та два оригінальні зображення.

Рулі, гальмівні колодки, свічки тощо дозволять заробити скромні суми, тоді як різнокольорові вантажівки та каністри дадуть можливість покласти в скарбничку до п’яти тисяч кредитів. Іконка червоної вантажівки — ваїлд символ, він здатний замінити відсутні символи для отримання виграшної комбінації. Символом розкиду виступає глушник, який за певної комбінації збільшує виграш гравця. Управління грою просте навіть для новачка. Визначтеся зі ставкою, використовуючи кнопки «плюс» та «мінус» та кількістю активних ліній. Також у грі передбачені кнопки «Мінімальна ставка» та «Максимальна ставка». Червона вантажівка принесе гравцеві максимальний виграш.

Любителі відеослотів обов’язково гідно оцінять ігровий автомат High-way kings та йогоцікавий інтерфейс, який нагадує кузоввантажівки. Звуковий супровід також на висоті – при обертанні барабанів ви почуєте бурчання двигуна. Зіграйте в ігровий автомат Королі доріг, відчуйте деталі життя далекобійників.