Ігровий автомат Happy Jungle грати онлайн

Відправиться на екскурсію в екзотичні джунглі тепер можуть дозволити собі всі охочі завдяки зусиллям ігрової платформи Playson. Саме ця фірма представила у всесвітньому павутинні відео слот під назвою Happy Jungle. Опинившись на його просторах, гравець зможе на власні очі побачити красу цього дивовижного місця, познайомиться з його флорою та фауною, ну і, безумовно, отримати за цю непогану винагороду.

Особливості грального автомату Happy Jungle (Мадагаскар)

Игровой автомат Happy Jungle

Дизайн ігрового автомата Happy Jungle був створений у відповідність до його тематичної спрямованістю. Саме з цієї причини головне тло слота зображено у вигляді острова. Варто відзначити оригінальну анімацію онлайн апарату. В дію вона наводиться практично після кожного вдалого ланцюжка. Так, гравець може спостерігати, як гарчить лев, сміється мавпа і багато чого іншого не менш цікавого. Звукова підтримка відео слота також передає атмосферу джунглів, за допомогою тих мелодій, які можна почути у багатьох фільмах та мультфільмах про мешканців дикої природи. На апараті Happy Jungle гравець зустрінеться із 5 традиційними барабанними секціями. Число ліній на слоті досягло позначки 20 штук. Така величезна кількість ліній значно збільшує шанси на виграш. Веселі джунглі нададуть гравцям безліч приємних сюрпризів. Придбати їх допоможуть символи зі спеціальними можливостями та призові раунди.

Символи ігрового автомата Веселі джунглі

На моніторі у вигляді символів будуть такі тварини як: мавпа, лемур, жираф, бегемот, пінгвін тощо. Також у Happy Jungle присутні і знаки у вигляді карт. Найціннішим знаком відео слота вважається лев. Крім отримання Джек-поту, за збори 5 цих тварин на лінії гравець ще може розраховувати на його допомогу в утворенні призового ланцюжка, оскільки лев виконує функції дикого знака. Це означає, що з’явившись на полі, він має право замістити інший символ. Варто відзначити, що всі комбінації, що утворилися за участю царя звірів, будуть збільшуватися в подвійному еквіваленті.

Символы игрового автомата

Лемур — символ розкиду. Тому він приносить виплати незалежно від того, в якій позиції та в якій частині екрана з’явився.

Фруктовий натюрморт — bonus знак. Зловивши його на 2, 3 і 4 секції барабана, гравець опиниться на просторах додаткового етапу, в якому йому доведеться нагодувати мавпу. Так, на моніторі буде маса дверей. За ними гравець знайде або приз або порожнечу. Якщо йому вдасться дійти і фіналу цього розіграшу, то як винагороду він отримає 25 фрі-спінів.

Секретная бонус игра

Почати знайомство з відеослотом Веселі джунглі гравець може після того, як визначиться з висотою ставки на лінію (клавіша Bet від 1 до 20 кредитів) та з кількістю активних ліній (Lines). Барабани почнуть обертатися після натискання на Spin. Вдалою вважається та комбінація, до складу якої увійдуть від 3 до 5 однакових знаків, причому знаходиться на екрані, вони повинні лише починаючи з лівого боку монітора. Після кожного успішного спина гравець може потрапити до ризикованого раунду та спробувати збільшити отриману винагороду у 2 та більше разів. Для цього йому потрібно скористатися можливостями кнопки Gamble. Далі на екрані одночасно опиняться 5 карток. Одна їх належить системі. Її гравець зможе побачити, а решта буде закритою. Якщо йому вдасться серед чотирьох варіантів відшукати карту вище ніж у суперника, то він переможе. Якщо ж ні, його приз за останнє обертання анулюється.

Відео слот Happy Jungle має просту ігрову концепцію, зрозумілий інтерфейс управління, яскравий дизайн та якісну графіку. Також автомат може похвалитися досить прибутковими розіграшами, ніж можуть порадувати інші автомати.