Ігровий автомат Happy Bugs грати онлайн

Ігровий автомат Happy bugs в який можна грати безкоштовно і без реєстрації — відеослот від виробника Playtech, виконаний в стилі мультиплікації.
Компанія спробувала нове, не пов’язане з коміксами. Ігровий автомат користується попитом завдяки тематиці та цікавому оформленню. Кожен у дитинстві любив мультфільми про усілякі комашки. Розробники даного слота повернуть вас у щасливий час дитинства, адже дизайн ігровий автомат Happy bugs являє собою густі зарості трави, в якій живуть забавні жучки. У осередках барабана ви помітите зображення гральних карт. У грі переважає зелені кольори, які тішить око. Для початку гри в ігровий автомат Happy bugsвизначітьсяз розміром ставки (використовуючи кнопку Click to change) та кількістю активних ліній (за допомогою кнопки Lines).
Коефіцієнт мультиплікації встановлюється за допомогою кнопки Bet Per Line, а Bet Max дозволить активувати максимальні параметри. Кнопка Spin запускає обертання барабанів.

Веселі жуки принесуть гравцю щедрі призи, завдяки виграшним комбінаціям. П’ять символів хмільного пива, а однієї виграшної лінії винагородять гравця максимальним ігровим призом. Так само він у Happy bugs виконує роль дикого символу та замінює символи для отримання виграшної комбінації. Символ із зображенням ромашки подарує приз у вигляді додаткових обертань. Бонусна гра відкривається з появою дивана у певній комбінації. Також у відеослоті є гра на подвоєння, яку можна активувати після кожної виграшної комбінації.

Не гайте часу, використовуйте шанс отримати виграш!