Ігровий автомат Great Blue грати онлайн

Вчені кажуть, що блакитні тони заспокоюють людину. Ось чому ігровий автомат Great Blue стане способом відволіктися від повсякденних проблем, адже густа синьова на екрані тішить око і забирає мрії. А втілення мрії про забезпечене та багате життя тут можливе як ніколи, аоскільки виграші у Великій Синеві — звичайне явище.

Представлений ігровий апаратзручний у використанні, а управління ним відбуваєтьсяна інтуїтивному рівні. Навіть новачки легко розберуться в ньому після декількох безкоштовних ігор без реєстрації. Грамотно підібрані кольори інтерфейсу та яскраві забавні жителі підводного світу допомагають розслабитися та розумово відпочити. Двадцять п’ять ігрових ліній іп’ять барабанів не дозволять вамтомитися в очікуванні перемоги. Серед символів автомата варто звернути окрему увагу на касатку, адже вона виступає в Great Blue Уайлд-символом. П’ять випадень такої картинки на одній лінії помножать суму на ігровому рахунку в 10000 разів!

Також є символи у вигляді перлин. Три перлини, що випали на одній активній лінії, відкривають супер гру, під час якої запускаються безкоштовні ігри. Виграші у бонусних іграх множаться вдвічі. Якщо геймер вгадає дві перлинки, то призова сума збільшиться у п’ятнадцять разів! Виграш більш ніж солідний. Вже маючи на руках гроші, ризиковані гемблери можуть випробувати свою долю, удачу та нерви, зігравши у грі на ризик. Тут традиційно потрібно лише вгадати колір прихованої карти, і перемога принесе виграш. Під час цих ігрових раундів варто пам’ятати про дикий символ, який замінює символи, доповнюючи комбінацію і перетворюючи її на вигідну та призову.

Ігровий автомат Great Blue вибір азартних гравців, бажаючих розслабитися і спробувати отримати гроші за допомогою милих морських мешканців. Грайте безкоштовно і без реєстрації, щоб насолодитися перевагами даного симулятора і поповнити свій гаманець кругленькою сумою. Ігровий автомат Great Blue чудова можливість познайомиться з милими мешканцями морських глибин. А разом із морськими мешканцями на вас чекають морські пригоди, які не залишатьгравця без бонусів та виграшів. Не гайте час даремно, насолоджуйтеся грою і отримайте ваш виграш.