Ігровий автомат Golden Planet грати онлайн

Игровой автомат Golden Planet

Космічні простори здавна приваблюють та зачаровують людей своєю незвіданістю. А ігровий автомат Golden planet в який до всього ще можна грати безкоштовно і без реєстрації дозволить Вам, не встаючи зі свого дивана, відвідати віддалені куточки космосу, де ніхто ще не бував. А також стати завойовником таємничих космічних просторів, адже саме там зберігаються потаємні таємниці та секрети створення світу.

Безкоштовна флеш ігра на ігровому автоматі Golden Planet

Коли ви відкриваєте гру — з’являється почуття, що ви поїхали в подорожкрізь галактикунакосмічному кораблі, спостерігаючи за рухом планет.

Всі назви апарату: Golden Planet | Золта планета | Космонавт | Голден Планет

Ігровийслот golden planetне складний в управлінні і ви дуже швидко його освоїте. Має п’ять барабанів, дев’ять ігрових ліній. Символи, як і гра, продовжують космічну тематику.

Золота планетагарантованопринесе вам чотириста кредитів, якщо зберете цей п’ять символів на барабані. Пілоти, в ролі яких виступають роботи збільшать суму в двісті п’ятдесят разів, за умови, якщо Вам випаде комбінація з 5 цих знаків. Зеленошкірі інопланетні істоти у п’ятизначній комбінації приносять гравцю чотириста кредитів, а гуманоїди, які дуже нагадують людські істоти – сімсот п’ятдесят кредитів.

Символи безкоштовного грального автомата Золота Планета

Символом, який відіграє роль скаттера в ігровому автоматі Golden planet, є синя планета. Комбінації з трьома, чотирма або п’ятьма скаттерами подарує Вам можливість п’ятнадцяти безкоштовних обертів. Роль дикого символу виконує космічний корабель, він замінює будь-яку фігуру в ігровій лінії, крім синьої планети, і збільшує шанси на виграш. Якщо Ви справжній щасливчик, то шукайте п’ять зорельотів, які подарують Вам джек-пот у дев’ять тисяч кредитів!

Якщо Вам до душі слоти на кшталт старих коміксів, то Ви точно оціните ігровий автомат Golden planet.