Ігровий автомат Gold Rush грати онлайн

Виробник Playson вміє дивувати та привертати до себе увагу. Виходить це у нього завдяки створенню ексклюзивних відеослотів на різні теми. Однією із останніх робіт платформи став апарат Gold rush. Він розповідає про історію одного відчайдушного шукача скарбів, якому заради своєї мети довелося вирушити під землю, в надії добути золото. Допомагатимуть йому в цьому мешканці підземелля та спеціальні пристосування. Гравцеві доведеться разом із цим авантюристом пройти масу випробувань. Не дивлячись на те, що їх легкими назвати не можна, гравець оцінить і оригінальну сюжетну лінію слота, і його захоплюючі раунди.

Gold-Rush

Особливості автомата Gold Rush

Потрапивши на апарат Gold rush, гравець опиниться у підземній шахті з горами піску. Монітор слота імітує дерев’яну поверхню. Саме на ній і розмістилися символи апарату: карткові номінали, кріт, канарка, шукач скарбів і так далі. Слід також відзначити і захоплюючу анімаційну підтримку автомата, за допомогою якої гравець зможе краще відчути його тематику. На екрані можна побачити, як кріт довбає землю, вибухає динаміт тощо. Багато зусиль доклали працівники платформи та створення звукового супроводу апарату. Воно виконане відповідно до музичних уподобань часів золотої лихоманки. Відеослот Gold rush розташувався на 5 барабанах у компанії 9 ліній. Здійснювати ставку гравець має право у кредитах від 0.01 до 5 на лінію. Апарат має кілька особливих символів, бонусних раундів та ризикований тур.

Символи автомата Золота Лихоманка

Символы игрового автомата

Для формування успішного ланцюжка на автоматі Gold rush гравцеві слід постаратися зібрати на лінії від трьох ідентичних символів. Щоб дізнатися про вартість можливих призових комбінацій, він може переглянути інформацію в таблиці виплат апарату. Запускається вона кнопкою І.

Символы слота

Скаттер символом слота став ящик із динамітом. Він випадає лише на 1 барабані, і після кожної своєї появи додає одну позначку на індикаторі TNT, що відповідає за запуск додаткового етапу (перебуває посередині панелі управління). Коли шкала повністю заповниться, на екрані з’являться три шахти. Якщо гравець вибере срібну, то стане власником 30% суми призового фонду. Золота шахта збагатить його на 60%, а діамантова на всі 100%.

Підривник з буквене позначення Wild стад дикий знак Золотий rush. Він має можливість замінювати собою символи, які бракують отримання успішної комбінації. Крім того, барабанна секція, в якій з’явився Wild, повністю перетворюється на дику, збільшуючи таким чином призовий баланс TNT на 1,35%.

Візок — бонусний символ відеослоту. Якщо гравцю пощастило побачити його на 1 барабані, то система миттєво активує призовий раунд. Тут, учаснику розіграшу потрібно буде вибрати 1 з 3 представлених візків. Вагончик зі сріблом помножить основну ставку гравця у 4 рази, із золотом у 7, а з алмазами у 12 разів.

Бонусная игра

Почати пошуки самоцвітів на онлайн апараті, можливо лише після регулювання розміру ставки (клавіша Bet) і вибору відповідного числа ліній (Lines). Запуск барабанів відповідає кнопка Старт (кругова помаранчева лінія) або клавіша автоматичного запуску установки (клавіша з літерою А). Також слот може запропонувати гравцеві участь у ризик-етапі. Для цього, йому слід дочекатися вдалої комбінації, і натиснути на візок з трилистником, що з’явилися на екрані. Далі, гравцеві слід постаратися відгадати, в якому з двох підйомників заховано золото. Правильна відповідь збільшить виграш у 2 рази, а ось помилка миттєво позбавить всього заробітку.

Апарат Gold rush від компанії Playson сподобається всім шанувальникам пригод. Відеослот подарує гравцям масу незабутніх вражень, безліч прибуткових розіграшів та щедрих подарунків.