Ігровий автомат Gold Rally грати онлайн

Класичний ігровий автомат Gold rally дозволяє шанувальникам безкоштовно і без реєстрації хвацько під’їхати до золотої копальні, прихопивши з собою кілька золотих злитків! Він розроблений лідером з випуску програмного забезпечення відомою компанією Playtech, тому тут ви поринете з головою в приголомшливий сюжет заснований на золотовидобуванні — тут і копію заповнений золотом, і вагонетки, і динаміт, зливки золота у вигляді підків, похмурі печери, за якими ви просунетеся в пошуках скарбу, і навіть терези – що була можливість визначити вагу, а потім і вартість скарбу, здобутого з надр землі. Тому і всі зображення на символах пов’язані із золотовидобуванням.

Слот грального автомата Gold rallyпростий — включає три барабани і вісім лінійвиплат, в нього можна грати безкоштовно і без реєстрації. Також виграшних ігрових комбінацій всього 7 штук, але для п’яти символів у грі цього вистачає.

Для тих гравців, які не готові ставити суми підійде ігровий автомат Gold rally, у нього можна грати безкоштовно і без реєстрації. Це пов’язано з обмеженням розміру ставок у цьому слоті, але їх величина регулюється числом монет. У меню даного автомата є таблиця виплат, де розписані розміри виграшів та можливі комбінації. Найбільший виграш гравцеві принесе динаміт. Він є диким символом і замінює собою інші символи, щоб одержати виграшної комбінації. А за появи динаміту в 4 кутах на другому екрані відривається бонусна гра і перед гравцем лежить карта скарбів золотої шахти. А якщо ви грали за максимальною ставкою, і у вас випало на лінії три зображення з написом Gold rally, то тріумфуйте – ви заберете джек-пот!

Як зазначалося вище – ігровий автомат Gold rally простий. Цей недолікпоповнює ймовірність випадання виграшних комбінацій. Вам пощастить і ви покладете в кишеню не малу суму!