Ігровий автомат Gladiator грати онлайн

Любителі азартних ігор, до уваги представляється ігровий автомат Gladiator. Напевно, ви знайомі з ігровими автоматами компанії Playtech. І якщо так, то, напевно, ви шанувальник цієї компанії. Адже автомати, випущені цією фірмою, цікаві та оригінальні. Так ось, ми з радістю повідомляємо вам, що ігровий автомат Gladiator — твір знаменитої компанії Playtech. Цей ігровий автомат віднесе своїх гравців у далекий світ Стародавнього Риму. Стародавній Рим зачаровує своєю історією багатьох. Римські імператори, Колізей і улюблене видовище римлян — гладіаторські бої. Гладіаторські бої є темою даного грального автомата. Гладіатори —нещасні чоловіки, які потрапили в полон і змушені боротися на арені,щоб люди насолоджувалися видовищем жахливого, кривавого бою. Але й не лише заради видовища, а ще й заради того, щоб глядачі робили ставки на гладіаторів і, у разі перемоги обранця, отримували виграші. У 2000 році вийшов фільм Гладіатор з Расселом Кроу в головній ролі, з якого і взятий сюжет даного грального автомата. Якщо він випадає у кількості трьох одиниць, то активується бонусний рівень.

Ігровий автомат маєп’ять барабанів ідвадцять п’ять виграшних ліній. Головний герой гри Гладіатор, якщо на одній виграшній лінії з’явиться п’ять символів, то виграш складе 500 000 кредитів. Символ колізею представляє скаттер і може з’явитись на будь-якій ділянці ігрового поля.

За часів Цезаря, коли ще колізей стояв у цілості та безпеці, гладіатори билися проти елітних римських воїнів. Як і нагладіаторських боях, так і в ігровому автоматі Gladiator користувач виграє гроші, для цього зробіть ставку виберіть кількість активнихліній і почніть гру. А якщо гравець ще не готовий почати гру на гроші, він може пограти в ігровий автомат Gladiator безкоштовно і без реєстрації. При безкоштовній грі гравець зможе зрозуміти правила даного грального автомата і запам’ятати виграшні комбінації, щоб потім з впевненістю починати гру на гроші.