Ігровий автомат Ghost Rider грати онлайн

Для любителів коміксів від Marvell ми додали до нашої ігрової колекції ігрового відео слот від виробника Playtech — Ghost Rider (Примарний гонщик). Головним героєм автомата є Джон Блейз, який продав душу дияволу мотоцикліст-каскадер, приречений на пошуки душ грішників. Неймовірні здібності привиду мотоцикліста по-справжньому вражають: володіння вогняним ланцюгом, стрибки з трампліну, мотоцикл, що сам горить пекельним полум’ям.

выпадения бонуса Ghost Rider

Ігровий автомат Примарний гонщик доступний у безкоштовному режимі без реєстрації на ігровому сайті PlayMaxima. Особливістю даного автомата є те, що при появі на ігровому барабані примарного гонщика вертикальна ігрова лінія стає активною і позначається як обведена ланцюгом, що горить. Зібравши п’ять гонщиків, ви отримаєте бонус. А 10 або більше символів Ghost Rider запускають 10 фрі спинів з х3 мультиплікатором.

активная вертикальная линия

Цей слот виділяється дуже якісною ігровою графікою. Анімація настільки реалістична, що іноді здається, що це не ігровий автомат, а справжнє інтерактивне кіно з елементами гри. У цьому апараті є абсолютно все, що тільки можна зустріти в сучасних слотах: