Ігровий автомат Germinator грати онлайн

germinator

Бактерії та хвороботворні мікроби – наші постійні супутники, яких ми всіма можливими способами намагаємось знищити, піклуючись про власне здоров’я. Ми використовуємо різні види антибактеріальних засобів і стежимо за чистотою нашого тіла — все, щоб ці маленькі паразити не проникли в наш організм. Однак компанія Microgaming розробила гру, яка, можливо, назавжди переверне ваші уявлення про ці маленькі істоти, оскільки вони настільки забавні, що їхній вигляд мало кого зможе залишити байдужим. Яскрава анімація змушує крихітних персонажів набувати найкумедніших форм, так, що раз почавши в неї грати, ви вже не в силах будете зупинитися. Отже, знайомтеся з оригінальною та цікавою онлайн-грою під назвою Germinator, про яку у всіх подробицях ми розповімо нижче.

Особливості грального автомата Germinator

Germinator є забавною грою, що має 12 ліній, принцип якої полягає в тому, щоб зібрати якомога більше мікробів одного кольору поруч на лінії, тоді цей ряд зникне, звільняючи місце для появи інших символів і, відповідно, нових можливостей виграшної комбінації. У грі ви побачите зображення мікробів різних кольорів: синього, червоного, жовтого, помаранчевого та зеленого, кожен з яких має свою цінність, за які ви можете отримати прибуток у розмірі від 1-го до 50-ти кредитів. Найбільші виплати принесуть вам мікроби жовтого кольору, збільшивши прибуток відразу в десять разів. Графіка виконана дуже якісно, ​​а кумедний звуковий супровід обов’язково підніме настрій і не залишить вам часу для нудьги. Інтерфейс простий і зрозумілий у використанні, оскільки на екрані вже буде розміщена вже вся необхідна вам інформація: правила гри, коефіцієнти виплат за символами, інформація про стан рахунку та поточний виграш. Ігровий емулятор Germinator також має власну бонусну систему, яка полягає в тому, що, зібравши в одному ряду три таблетки.

Як грати в Germinator

Першим і найприємнішим сюрпризом в описі функціональних особливостей гри є її повністю перекладений російською мовою інтерфейс. Скориставшись кнопками «ряди» та «ставка на ряд» для виставлення кількості ліній та суми ставки за кожною за допомогою «-/+» додаючи або зменшуючи кількість монет, ви запускаєте обертання барабанів за допомогою кнопки «грати». Потім ви вибираєте одного з п’яти запропонованих мікробів як бонусного та намагаєтеся видалити всіх мікробів того ж кольору. Ви отримаєте виплату не менше трьох мікробів в одному ряду. На виграшній лінії мікроби вибухатимуть, звільняючи місце для інших. Виплату ви отримуватимете по множнику виходячи зі ставки на лінію, відповідно, чим більше ви вкладаєте в гру, тим більше вона вам віддає при сприятливому збігу обставин. Зібравши в одному ряду три символи пігулок проти епідемії, ви активуєте додатковий бонус.

Germinator — це чудова забавна гра, яка допоможе вам відволіктися від ваших турбот. Граючи в Germinator, ви просто відпочиваєте, чудово проводячи час з яскравими анімованими персонажами, заробляючи при цьому гроші, вам не потрібно надмірно напружуватися, щоб заздалегідь прорахувати хід ваших дій, як, наприклад, у покері, просто збирайте однакові фігури одного кольору і множте вашу ставку. Грайте у Germinator на реальні гроші, а також безкоштовно без реєстрації та ризиків. Ласкаво просимо в таємничий мікросвіт, забавні мікроби, що чхають, принесуть вам масу позитивних емоцій, незалежно від результатів гри.