Ігровий автомат Game of Thrones грати онлайн

game thrones

В даний час, напевно, важко буде знайти ще популярніший серіал, ніж ‘Гра престолів’, слава якого не давала спокою розробникам софту для онлайн-казино. Так на світ з’явився витвір з однойменною назвою, який пропонує нам азартну гру на п’ятибарабанному слоті з 15-ма лініями, що відтворює справжню історію знаменитого фільму. Нижче ми розглянемо всі його переваги.

Опис ігрового автомата Game of Thrones

Гра в Game of Thrones ведеться на п’яти барабанах з 15-ма лініями, які всі за умовчанням беруть участь у грі. На екрані ви побачите зображення з улюбленого серіалу: герби сімейства Старків, Ланністерів, Баратеонів, Таргарієнів, які позначені символами лютовалка, триокого ворона, білого ходока та дракона, залізний трон з мечів, логотип гри, а також символи карт. Щоб отримати виграш, згідно з таблицею виплат із розрахунку вашої ставки, необхідно побудувати від трьох до п’яти однакових картинок в одному ряду. Графіка гри та музичний супровід виконані дуже якісно, ​​як і інші продукти компанії Microgaming.

Опис ігрових символів слота Game of Thrones

У Game of Thrones присутні 11 символів, за які ви отримаєте наступні виплати, які наведені тут з розрахунку за найменшою ставкою:

— за зображення герба будинку Баратеонів ви отримаєте грошову винагороду у розмірі від 0,50 до 12 кредитів;
— за зображення герба Ланністерів – від 0,40 до 10 монет;
— За зображення герба сімейства Старків — від 0,30 до 8 монет;
— За символ герба Таргарієнов — від 0,24 до 7 монет;
— За символ туза — від 0,12 до 2 монет;
— За символ короля — від 0,10 до 1,6 монет;

Зі спеціальних символів у грі присутні:

—дикий символ wildз логотипом гри Game of Thrones, який здатний виступати заміною для інших символів, за винятком символу розкиду. За це зображення ви отримаєте виграш у розмірі від 0,60 до 20 монет, граючи на найнижчих ставках;

— скаттер із зображенням залізного трону, складаючи виграшні позиції, випадає на будь-якій лінії. Отримавши від двох розкиданих символів у будь-якій позиції ви нагороджуєтеся випадковим призом. За три, чотири та п’ять скаттерів ви отримуєте право на безкоштовні обертання та бонусний раунд гри. Виграші за цей знак ви отримаєте від 0,30 до 60 кредитів.

Як грати на слоті Game of Thrones

Відкривши Game of Thrones, ви відразу ж будете приємно вражені якісною графікою грального автомата, витриманою в стилі заявленої тематики. Інтерфейс гри перекладений російською, тому немає сумнівів, що ви швидко освоїтеся з кнопками управління. Оскільки всі 15 ліній вже задіяні, ви лише фіксуєте вашу ставку в «+/-», додаючи або зменшуючи кількість монет і натискаєте «Спин», запускаючи обертання барабанів. Праворуч на нижній панелі відображатиметься поточний виграш. Звуковий супровід гри можна керувати за допомогою налаштувань користувача, розташованих вгорі екрана. Там же знаходиться вікно з довідкою, що дає розгорнуті інструкції.

Бонусна гра

Отримавши від трьох до п’яти розкиданих символів трону мечів, ви отримуєте право брати участь у додатковому раунді. На вибір вам пропонується один із чотирьох гербів будинку Старків, Ланністерів, Баратеонів або Таргарієнів.

— Баратеони призначають вам 8 бонусних прокруток барабана з множником на 5;
— Ланністери — 10 призових спинів з множником на 4;
— за Старков ви отримаєте 14 з множником на 3;

Ризик-гра

Отримавши виграшну комбінацію, ви автоматично наділяєтеся правом участі у грі за шансами, яка називається ‘Орел або решка’ з можливістю 50 на 50 подвоїти ваші призові гроші. Як очевидно з назви гри, вам доведеться підкидати монети і вгадувати, якою стороною вона приземлиться. Вірна відповідь винагороджує вас подвоєною ставкою, неправильна – забирає ваш виграш цілком.

Переваги гри Game of Thrones
Переваги гри в Game of Thrones це:

— 15 ліній, за замовчуванням активних у грі;
— Яскрава графіка та популярна тематика гри;
— Великий діапазон ставок;
— безліч можливостей отримати додаткові безкоштовні обертання барабана;
— Наявність дикого символу.
Ігровий слот Game of Thrones обов’язково сподобається не лише шанувальникам цього серіалу, а й любителям захоплюючих азартних ігор та швидкого способу поповнити свій гаманець, не виходячи з дому. Гра на Game of Thrones надається на реальні гроші з відмінними бонусними доповненнями, а також на інтер