Ігровий автомат Fruit Mania грати онлайн

Яскравий ігровий автомат Fruit mania, який нескладно знайти в онлайн казино, дозволить вам брати участь в житті кумедних фруктів з тропічних країн.
Серед символів слота вам трапляться живі ананаси, груші та всякі фреші. В грі яскрава графіка, так що у вас виникне бажання випити сік. Коли барабани обертаються, звучать заводні пісні, що розслабляє.

Ігровий автомат Fruit mania, в який можна грати безкоштовно і без реєстрації, оснащений п’ятьма барабанами і двадцятьма ігровими лініями. Перед початком гри визначтеся з розміром ставки і з кількістю виграшних ліній. Розмір ставки коливається від одного до п’ятисот кредитів.

Вишня є диким символом і замінює собою символи для отримання виграшної комбінації. Також п’ять вишень принесена одній ігровій лініївам максимальний виграшКіві, кавун і полуниця в цій грі скаттер-символи і за певного розташування збільшують виграш гравця. Скаттер-символ подарує вам десять фрі спинів із мультиплікатором, який збільшить виплати вдвічі.

В ігровий автомат Fruit mania також присутня гра на ризик. Якщо в цьому раунді вам вдасться правильно визначити колір карти і виграш подвояться, а якщо ви не вгадаєте масть – виграш згорить.

Починайте грати у Фрут Манію і піднімайте свої гонорари, адже шанс має кожен.