Ігровий автомат Frankie Dettoris грати онлайн

Дизайн, атмосферний звуковий супровід та яскраві відеоролики — складові успіху ігрового автомата Frankie dettoris, в який можна грати безкоштовно і без реєстрації. Гра розроблена як данина поваги знаменитому наїзнику Френкі Детторі. Ігровий автомат надає у розпорядження гравця п’ять барабанів та двадцять п’ять ігрових ліній.

Символіка виконана згідно з тематикою грального автомата. Френкі Детторі виступає в ролі головного символу, він же й дикий — доповнює виграшні комбінації. А якщо випало п’ять символів із зображенням Френкі, то гравець може забрати джек піт. ЛоготипДеттори призначений на роль скаттер символу і принесе гравцевінепогані мультиплікатори, які збільшують виграш. Дизайнери компанії взяли до уваги той факт, що сімка принесла Френкі удачу. Ось чому джекпотом є ставка, збільшена в 7777 разів. Звичайно ж, ігрові автомати Frankie dettoris мають заохочувальні раунди. Визначтеся з фаворитом серед коней і якщо удача на вашому боці, призваш. Окрім цього, в бонусу раунді ви ознайомитеся звідеозаписами головних перемог уславленого жокея.

У грі також є ‘Magic SevenBonus’ — три заохочувальні раунди, в них ставки збільшують багаторазово. Якщо ви пристрасний гравець, радимо вам спробувати сили в грі на ризик: витягніть карту і відкрийте її, те ж роблять і ігрові автомати Frankie dettoris — грати безкоштовно і без реєстрації. Якщо ваша карта виявиться старшою – виплати збільшаться вдвічі.

Відкривши ігровий автомат Frankie dettoris після важкого дня гравець розслабиться і отримає задоволення. А крім моральних вигод, апарат принесе ще й матеріальні.