Ігровий автомат Forest of Wonders грати онлайн

Хто ж із нас у дитинстві не зачитувався книгою «Аліса в країні чудес» і не дивився однойменний фільм із Джонні Деппом. Історія про юну Алісу тапригоди в Задзеркаллі захоплює малюківі дорослих. Якщо ви шанувальник цієї казки, то оціните особисто ігровий автомат Forest of wonders від Playtech в який можна грати безкоштовно і без реєстрації. Граючи в нього, вам вдасться пережити авантюру, яку випали на долю Аліси. Чарівний інтерфейс повернуть вас назад у щасливе дитинство. Ігровий автомат Forest of wonders оснащений п’ятьма барабанами та двадцятьма п’ятьма ігровими лініями. Розмір ставки коливається від одного цента до п’яти доларів, що дасть змогу отримати задоволення від гри як новому користувачеві, так і гравцю зі стажем.

Символами гри стали зображення героїв казки: Білого кролика, Чеширського кота, Капелюшника, карт, що ожили, і так далі. Іконка миші наділена властивостями як дикого символу, який замінює зображення, так і джекпотного (якщо вам випаде комбінація з п’яти таких іконок, ви отримаєте максимальний виграш). Зображення Білого кролика в ігровому автоматі Forest of wonders — символ розкиду і він відповідає за безкоштовні обертання в грі. Зібравши комбінацію з трьох і більше зображень гриба, ви опинитеся в бонусному раунді, який називається «Ліс чудес». Суть полягає у необхідності збирання грибів та отримання за це грошових виплат.

Граючи в автомат Forest of wonders безкоштовно та без реєстрації, ви можете особисто оцінити сюжет гри. Ви станете головним героєм казкового сюжету і пізнаєте фарби чарівництва. Познайомтеся з казковими героями: чеширським котом, білим кроликом та іншими. А якщо перейти на сайт онлайн казино то можна заробити реальні гроші.