Ігровий автомат Fisticuffs грати онлайн

Игровой автомат Fisticuffs

Ігровий автомат Fisticuffs від бренду Net Entertainment – ​​це приклад того, як можна весело та з азартом розповісти спортивну історію про кулачні бої. Незвичайність цього слота помітна вже при першому погляді на екран — дуже креативні символи, напевно, викличуть у гравців посмішку. А функції автомата потішать своїми виграшними пропозиціями. Цього достатньо, щоб розпочати свій бій за виграш разом із героями Fisticuffs.

Основні характеристики слота Фруктіс

Слот налічує 10 ліній на п’яти барабанах. Усі лінії активні, вибирати лінії не можна. Натомість можна вибирати номінал монет – від центу до євро. Загальна ігрова ставка формується за подвійним принципом. Тому в грі можна поставити максимум 200 євро. Найвищий виплатний коефіцієнт – Х500. Його невисокий показник у поєднанні із високими ставками можуть принести солідний виграш. Fisticuffs чудовий своїми функціями: є обертання, що відновлюються, комплект диких символів. Цього достатньо, щоб без ризик-ігри та тематичної бонусної гри слот справляв гарне виграшне враження.

Особливі функції

дикий символ

Комбінації в автоматі можуть формуватися у двох напрямках — зліва направо та навпаки. Комбінації, утворені п’ятьма однаковими символами, приносять два однакові виграші. Головна особливість Fisticuffs – наявність трьох WILD-символів. Перший можна зустріти на будь-якому барабані, на крайніх — у вигляді смуг, він за традицією може замінити будь-який символ у неповному поєднанні.

Straight Wild/суперник у капелюсі випадає на центральному барабані, зберігаючи здатність замінювати інші символи. Diagonal Wild/суперник із вусами закріплений за парними барабанами, він також служить для заміни символів. Завдяки диким символам доступні інші специфічні функції автомата. Пара різних вайлдів на сусідніх барабанах запускають функцію Boxing Feature – додатковий безкоштовний спін.

дикий символ 2

Сусідство Diagonal Wild та Straight Wild забезпечує сутичку двох цих диких символів, в результаті якої худий вусатий боєць відлітає на один із крайніх барабанів. Усі зображення, що опинилися між ними, теж перетворюються на дикі символи. Diagonal Wild програє Straight Wild, якщо виявляється із ним на діагоналі. Картинка під/над худим бійцем стає диким зображенням.

Оформлення та символи

символы игрового автомата


Веселий настрій супроводжуватиме гравців, доки вони спостерігатимуть за кулачним поєдинком в автоматі. Цьому сприяють легковажна мелодія за кадром, виконані із гумором символи гри. Крім викликають посмішку товстого і худого гравця (спеціальних диких символів), виграшні комбінації формують зображення рукавичок та табуретки, рушники та спец взуття, гонгу та чемпіонського поясу.

игровые линии

На особливу увагу заслуговує анімація в грі, розроблена на найвищому якісному рівні. Особливо чудово виглядають поєдинки диких символів! Зустріч худого та товстого бійців чудово оформлена, анімовані символи чудово.

Зручна панель керування дозволяє гравцеві швидко освоїтися у грі. Перший крок – це вибір номіналу монет. Крок наступний — визначення рівня гри, тобто. ставки на лінію. Після цього можна натискати центральну кнопку і спостерігати за барабанами, що обертаються. У грі два режими обертання – авто (кнопка Auto) та стандартний. Панель русифікована – це додаткова зручність для гравця.
Потрібні відомості щодо правил гри та властивостей символів відкриваються у таблицях виплат.

Різноманітні виграшні опції: три дикі символи, повторне обертання, привабливі коефіцієнти — поєднуються в автоматі з гумористичним сюжетом та легким настроєм. Вигравати можна весело та з посмішкою!