Ігровий автомат Farmers Market грати онлайн

Ігровий автомат Farmers market, в який можна грати безкоштовно і без реєстрації, створений для шанувальників життя на селі. Цей відеослот ґрунтується на необхідності вирощування овочів, фруктів та зернових культур. Дизайнери провайдера програмного софту Playtech удосконалили оформлення та керування. Нікого не здивує зелена кольорова гама у слоті. Складається враження, що барабани потопають у зелені лук. Вдалині помічаємо сільгосптехніку та милий будиночок. Звуковий супровід є трелі птахів.

Навіть морозною зимою вам здаватиметься, що зараз розпал літа, і ви лежите на залитому сонцем лужку. У осередках барабана ви помітите картинки фруктів та овочів. Якщо вам вдасться зібрати аналогічні картинки в одному ряду – ви отримаєте грошову винагороду. Ігровий автомат Farmers оснащений п’ятьма барабанами та двадцятьма ігровими лініями. Розмір ставки коливається у діапазоні від половини кредиту до десяти кредитів. Для початку потрібно визначитися з розмірів ставки (за допомогою кнопки Bet) та кількістю активних ліній (використовуючи кнопку Lines). Кнопка Bet Max дозволить активувати максимальні параметри. Тепер обертайте Барабани натисканням кнопки Spin в ігровий автомат Farmers market.

На екрані гравець побачить соковиті фрукти та овочі, які принесли прямо з городу. Полуничка виконує роль дикого символу, який замінює символи, що бракують, для отримання виграшної комбінації. Так само при випаданні п’яти символів він приносить гравцеві піт. Солодкий кавун в Farmers market — скатер символ. Виноград приносить бонус рівень, якщо випадає на першій та п’ятій лінії.

Не пропустіть можливість зіграти вбезкоштовну версіюFarmers market і отримати хороші позитивні емоції та виграші.