Ігровий автомат Dragon Island грати онлайн

Игровой автомат Dragon Island

У суспільстві величезним успіхом користуються фантастичні фільми, які розповідають історії про містичних драконах. З огляду на такий великий інтерес до цих істот компанія Net Entertainment вирішила створити відео слот на цю тематику, який отримав назву Dragon island. Опинившись на його просторах, гравці зможуть ближче познайомитися з драконами та побачити їхній ареал проживання. Крім того, якщо гравцям посміхнеться успіх, то вони зможуть стати володарями щедрого грошового призу.

Основний екран відео слота імітує природу загадкового острова Драконів. Тут можна розглянути екзотичні рослини, водоспад та скелі. Оцінять гравці та якісну графіку слота, виконану у стилі 3D. Є в Dragon island і анімаційна підтримка, але вона запускається дуже рідко, і лише після влучення певних символів до складу виграшної лінії. Звуковий супровід на слоті найпростіший, що дозволить гравцеві максимально зосередитися на основному розіграші. Dragon island розташувався на 5 барабанній установці. Число ліній для виплат сягає 15 штук. Кожна з активних ліній має можливість розмістити у своїх межах трохи більше 20 кредитів. Відео слот Острів драконів може похвалитися кількома видами диких знаків, скат тер символом та фріспінами.

Характеристика грального автомата

Формувати призові лінії на ігровому автоматі Dragon island можна як з лівого барабана, так і крайнього правого. Але для цього гравцеві потрібно активувати спеціальний режим win both way. Для того, щоб лінія стала виграшною, на її межах повинні зустрітися 3, 4 або 5 однакових знаків.

Дракон на зеленому фоні — wild знак слота відео. Він зможе допомогти гравцеві створити вдалу лінію, замінивши собою інший символ (крім Golden wild та Scatter знаків).
Коли на ігровому автоматі активовано режим win both way, на барабанах періодично з’являтиметься знак Golden wild, який з’явився в образі Золотого дракона. Він виконує такі функції, як і звичайний дикий знак. Потрібно звернути увагу на той факт, що комбінація, отримана за допомогою цього дракона, може збільшуватись у розмірах від 1 до 8 разів завдяки додатковому множнику.

Scatter знак вулкан. Виплати за його появу виплачується незалежно від місця перебування на полі. Крім того, побачивши на екрані 3 вулкани, гравець отримає 10 додаткових спинів. 4 скваттери нагородять його 20 безкоштовними обертаннями, 5 розкиданих символів ощасливлять 50 спинами. Перед кожним обертанням на одному з барабанів може випадати Expanded wild, надаючи гравцеві можливість оволодіти більш цінною винагородою.

Особливості ігрового слота

Знайомство з ігровим автоматом Dragon island починається з виставлення таких ігрових параметрів як: розмір ставки та кількість ліній. Визначиться з обсягом ставки, гравцеві дозволять 2 клавіші – Рівень та Дост. монет. Варто зазначити, що чим більшою буде ставка, тим щедріший приз у підсумку отримає гравець. А ось вирішити питання щодо кількості активних ліній допоможе кнопка з однойменною назвою. Велика клавіша із круговими стрілками запустить барабани. Розділ Paytable зберігає повну інформацію про правила відео слота і його основних опцій.

Крім того, Острів драконів є одним з найбільш щедрих відео слотів у всесвітньому павутинні. Виходячи з останніх статистичних даних, можна констатувати факт віддачі грального автомата майже на 95%