Ігровий автомат Dracula’s Family грати онлайн

Вампірська тематика популярна у художніх продуктах різного роду, починаючи від літературних романів, фільмів жахів та закінчуючи відео слотами. Компанія Playson вирішила не відставати і також уявити світові гемблінгу свою варіацію на тему гральних автоматів про вампірів. Як відомо, цей виробник славиться своїм нестандартним підходом до розробки слотів. Так, навіть ті автомати від Playson, які наділені, здавалося б, звичною тематикою, розробляються за допомогою нових, нестандартних підходів.

Игровой автомат Семья дракулы

Слот Draculas family — чудовий приклад. Більшість гемблерів звикли до того, що ігрові автомати з вампірською стилістикою навівають дух середньовічного гротеску. Тут користувач зустріне цілком сучасні атрибути молодіжних субкультур, в яких, до речі, також відводиться своя роль культу вампіризму.

Ігровий автомат вампіри грати безкоштовно

Оформлення заднього фону та панелі керування цілком типове для вампірських слотів, дизайнерське нововведення ж розкривається в символах автомата. Таким чином, зображення головних персонажів гри примітні їх сучасними, аж ніяк не середньовічними костюмами: дочка Дракули і зовсім одягнена як представник субкультури емо. Потішить гравців та оформлення звичних для слотів карткових номіналів, яке тут виконано з неабиякою часткою гумору.

правила слота

Втім, у дизайні особливості символів не вичерпують себе. Так, спеціальна символіка слота Draculas family має дуже незвичайні і дуже вигідні функції. Зокрема, фриспіни в даному ігровому автоматі приносить не тільки скаттер, а й випадання символів Мама та Папа, Близнюки, Дочка, Франкенштейн. Більше того, кожне нарахування безкоштовних спинів обіцяє додаткові можливості. Якщо точніше, то вайлд символ у вигляді близнюків може з’являтися тільки на 5 барабані, але поширюватися на площу 2 барабанів слота, Дочка приносить множник х5, Франкенштейн — множник, що зростає, ну а Мама і Папа — спеціальний бонусний символ. За таких характеристик символів не потрапити в призовий тур, що обіцяє безліч призів, практично нереально.

Інтерфейс грального автомата

Усього в слоті Draculas family передбачено 15 ліній для активації, причому цей показник можна зменшувати за бажанням гравця. Показники ставок цілком демократичні, що взагалі властиво продуктам Playson. Максимальна виплата за комбінації може становити 1750 кредитів, що з урахуванням призових множників, напевно, принесе гравцям чималі виграші.

Символы автомата Дракула

Присутня в автоматі Draculas family також гра на ризик. Особливо тішить той факт, що вона тут нетипова, а є повноцінним тематичним раундом. Таким чином, гравець опиняється в спальні Дракули та його дружини, де стоять 2 труни. Гравець має навмання вибрати один із них і у разі, якщо при відкритті кришки звідти посиплеться золото, виплату користувача за останній переможний спин буде помножено. Якщо ж із вибраної труни вилетять кажани, ставка згорить. Активується функція гри на ризик натисканням Gamble. За замовчуванням ця кнопка на інтерфейсі відсутня та спливає лише у випадку, якщо в результаті спина користувач зібрав будь-яке призове поєднання символів.

Ігровий слот Draculas family від виробника Playson сподобається як гемблерам, які віддають перевагу класиці, так і шанувальникам гральних новинок. Адже навіщо вибирати, якщо дані характеристики
можна поєднати? Draculas family – це відмінний симбіоз багаторічної вампірської тематичної класики та нових тенденцій у розробці слот-ігор.