Ігровий автомат Dracula грати онлайн

Онлайн апарат Dracula був створений за мотивами фільму про кровожерливий і нещадний граф-вампір. Саме цей загадковий персонаж і став головною дійовою особою автомата. Крім того, тут гравці матимуть змогу зустріти й інших не менш цікавих особистостей. Незважаючи на свою похмуру тематику, відео слот має досить велику аудиторію шанувальників. Автомат має у своєму арсеналі безліч приємних сюрпризів. Вони допоможуть гравцям отримати масу приємних вражень та безмірну кількість гарних подарунків.

Особливості автомата Дракула

Оформлено слот Дракула у відповідність до свого містичного сюжету. Так, з монітора на гравця дивитиметься сам граф та його чарівна дама серця. Автомат має спеціальний музичний супровід, під час якого гравець зможе почути писк кажанів. На особливу увагу заслуговує і анімація автомата. Наприклад, у процесі розіграшу можна побачити, як персонажі слота перетворюються на вампірів і багато чого іншого, не менш вражаючого. Автомат Dracula має класичну 5 барабанну установку. Число ліній для ставок досягає 40 і всі вони автоматично задіяні в головному етапі. Величина ставки на даному апараті може змінюватись від 20 до 200 кредитів за одне обертання. До особливостей слота Дракула варто віднести наявність рядних символів, дикого знака та Stacked wilds.

Символи та комбінації

символы Дракула и невеста
символы люди
дракула карточные символы

Карткові символи

Вдалі комбінації на автоматі Dracula формуються за загальноприйнятими правилами. Так, на лінії повинні зібратися разом не менше трьох однакових символів. Причому важливу роль відіграє їхнє місце розташування. Вони повинні з’явитися на моніторі у певному порядку, починаючи з 1 барабана. Серед символів автомата можна побачити класичні карткові знаки та персонажі з однойменного фільму.

игровые линии

Ігрові лінії автомата Дракула

Дракула та його наречена отримали статус рядних символів, тому вони складаються з декількох частин. Оплачуються знаки відповідно до таблиці виплат автомата. Якщо граф та дівчина одночасно з’являться на 2 та 4 барабанному відділі, то система запустить 10 безкоштовних спинів.

Червона буква W — дикий знак. Він з’являється лише на межах основного туру, і лише на трьох середніх секціях барабана. Wild має право замінювати собою ті символи, яких не вистачає гравцю для отримання гарного ланцюжка.

wild символ дракула

Stacked wilds — Дракула в обіймах з нареченою.

Може з’являтися на моніторі виключно у процесі фрі-спінів, де він виконує обов’язки дикого знака. Якщо гравцеві пощастить зловити на 3 відсіку барабана повністю цей символ, то в якості винагороди він отримає ще 2 бонусних обертання.

Фриспіни та бонусна гра

Також, на відеослоті є функція Кажан. Вона активується один раз під час обертання. У процесі фрі-спінів, ця опція запускається лише 1 раз при кожному обертанні. Суть її полягає в тому, що на екрані з’являються кажани, які сідають на символи, перетворюючи їх на один великий знак, приносячи таким чином велику винагороду.

начало фриспинов
бонусная игра
победа в фриспинах

Для початку основного туру на слоті Дракула гравцеві необхідно встановити відповідний розмір ставки (клавіша Рівень і Дост. монет) і тільки після цього починати вводити в дію барабанну установку (кнопка у вигляді двох червоних ліній або клавіша Автогра). Для ознайомлення з принципами розіграшу, способами формування вдалих ліній та цінностями знаків можна скористатися послугами інформаційного слота відділу, натиснувши на i.