Ігровий автомат Dr Lovemore грати онлайн

Набридли класичні однорукі бандити зі стандартною картковою або фруктовою тематикою. Хочеться ексклюзиву, проте без втрати якості гри. Тоді веселий ігровий автомат Dr lovemore від улюбленого розробника Плейтек – спеціально для вас! Відгуки про тематику відео слота Dr lovemore різноманітні, але те, що він нікого не залишає байдужим – це сто відсотків! Емулятор Dr lovemore наскрізь просочений пристрастю та романтикою. Автомат пропонуєклієнтам вирушить у незабутню пригоду з доктором Лавмором, який присвятить вас у таємниці спокуси і розкриє секрети спокушання жінок. Крім делікатної, але захоплюючої тематики відео слот має серйозні грошові виплати, і в разі удачі, користувачі отримують привабливу можливість стати щасливим володарем призу. Тож не стійте на місці – поспішайте грати у відео слот Dr lovemore!

Основні характеристики автомата Dr lovemore

Dr lovemore – відео слот з п’ятьма барабанами і двадцятьма ігровими активними лініями виплат. Найвища ставка – двісті монет. Автомат припаде до смаку якпочатківцям у цій сфері, так я затятим любителям азартних ігор. За функціоналом слот надзвичайно зрозумілий та зручний, всі дії здійснюються на інтуїтивному рівні. Варто звернути увагу на оформлення автомата. Воно радує око користувача. Яскраві танасичені відтінки створюють святкову атмосферу, і водночас не напружують зір і не дратують зайвими деталями. Також у грі високоякісний аудіо супровід. Необхідну інформацію про гру Dr lovemore знайдете в панелі управління, яка знаходиться внизу екрана. Знайти цей автомат в інтернеті просто, адже він є практично у всіх онлайн-казино. 

Символіка ігрового автомата

Автомат міститьдикий символ, скаттер-символ, можливість отримання безкоштовних прокруток та бонусна гра. Дикий символ – зображення автомобільного знака, він замінює собою інший символ, для отримання виграшної комбінації. При певній комбінації він збільшуєвиграш і єнайбільш оплачуваним символом. Не забувайте і про інші вагомі символи такі як пляшка шампанського, парфумів, квітів і портрета доктора Лавмора. Рожеві труси в серце принесуть гравцю безкоштовні обертання. Символ із зображенням доктора Любові є скатером, і при появіна барабані від трьох одиниць у будь-яких місцях, гравець отримує додаткові раунди у вигляді безкоштовних спинів. Виграшних комбінацій у грі Dr lovemore предостатньо. Головне – грайте уважно, не бійтеся ризикувати і колесо удачі націлитися на виграш!

висновки

Отже, ігровий автомат Dr lovemore унікальний у своєму роді і спробувавши його одного разу, він однозначно підніметься на перші позиції у власному топі. Кумедна тематика, яскравий дизайн, своєрідний сюжет – це принесе користувачам задоволення від гри. А крім того, неймовірні виграші тільки зроблять гру захоплюючою і не дозволять вам відірватися від неї. Ваше завдання отримати виграш, велелюбний лікар у цьому допоможе. То чому ви ще тут? Наперед, завойовувати серця!