Ігровий автомат Dolphins Pearl грати онлайн

Игровой автомат Dolphins Pearl

Ігровий автомат Dolphins pearl, в народі перлина дельфіна— відправить вас в цікаву прогулянку прямо океанським днем. У вас з’явиться шанс зустрітися і потоваришувати з його жителями, які допоможуть вам у грі і будуть дарувати грошові призи. І якщо удача вам усміхнеться – ви знайдете на морському дні рідкісні перли.

Усі назви апарату: Перлина дельфіна | Дельфіни Перли Дельфіну | Кульки

Ігровий слот розроблений виробником Геймінатор. Ця компанія одна з найбільших компаній у гральному бізнесі. Інтерфейс слота простий та цікавий, яскраві фарби та зручне управління зроблять свою справу! У Dolphins pearl можна грати безкоштовно і без реєстрації, що робить його ще більш привабливим.

Безкоштовна флеш ігра на автоматі Dolphins Pearl

символы слота дельфин


Автоматдельфіни у своєму арсеналі маєп’ять барабанів, що крутяться,і дев’ять ігрових ліній. Ви особисто визначаєте розмір ставки та кількість активних ліній. Так само апарат запропонує вам зіграти в бонусну гру в якій вам нададуть п’ятнадцять безкоштовних прокручування барабана. Для активації бонусної гри зберіть три і більше зображення з перлиною.

Ризик гра на автоматі Перлина Дельфіна

Гра на ризик активується після кожної виграшної комбінації. Суть гри полягає в тому, що потрібно вгадати колір карти, яка випаде на табло автомата. Аналогічна гра на ризик доступна в ігрові автомати піраміди, коли виграти ризику гру.

Для початку спробуйте сили у безкоштовному режимі, щоб розібратися з правилами та керуванням. У пробній версіїбарабани крутятьсябез необхідності використання реальних грошей. Обов’язково спробуйте ігровий автомат Дельфін (Dolphins Pearl) — випробувайте щастя, адже завжди є шанс отримання максимального виграшу — адже азартним гравцям завжди посміхається удача.