Ігровий автомат Diamond Valley грати онлайн

Ігровий автомат Diamond valley pro переконає вас у цьому, діаманти можуть собі дозволити все. Нова покращена версія слота дозволить вам розбагатіти і знайти коштовності.

Напевно, вам цікаво дізнатися про відмінності цієї гри від попередниці. Творці збільшили кількість активних ліній – це перше що відрізняє цей слот від іншихонлайн автоматів, внесли корективи в дизайн – це друге, збільшили джек-пот у два рази – це третє та придумали гру на ризик – це четверте. Тож ви зобов’язані випробувати удачу в цьому слоті. Ігровий автомат Diamond valley pro оснащений п’ятьма барабанами та двадцятьма активними лініями. Дизайн класичний і приємний у використанні. У грі ви зустрінете символи, такі як діаманти, текіла, індіанець, дівчину, розбійника і ігрові карти.

Комбінація із п’яти іконок текіли є джекпотом, який збільшить вашу ставку в десять тисяч разів. Також зображення текіли — символ, який доповнить собою комбінації у виграшній лінії. Зображеннягрифа виступає скаттер-символом гравцю певні мультиплікатори ставок, залежно від розташування. Комбінація з іконок діамантів дозволить вам зіграти в бонусному раунді. У заохочувальній грі ви маєте шанс виграти до двадцяти фриспінів із певним мультиплікатором. Якщо ви азартна людина, то спробуйте свої сили в грі на ризик: ви повинні витягнути карту і відкрити, те ж робить ігровий автомат Diamond valley pro. Якщо ваша карта виявиться старшою – виграш збільшиться вдвічі.

Граючи в Ігровий автомат Diamond valley pro гравець відправиться в діамантову долину, де лежить маса дорогоцінного каміння і щоб їх дістати не доведеться докладати багато зусиль.