Ігровий автомат Dead or Alive грати онлайн

Игровой автомат Dead or Alive

Дикий Захід – це батьківщина справжніх ковбоїв, кращого віскі, стрибків по пустелі, дуелей на револьверах, а також предмет натхнення багатьох режисерів та письменників. Величезна кількість людей зачарована дикістю та неприборканістю заходу, і саме тому всі фільми та книги, в яких дія розгортається у невеликому селі біля диких прерій, розповідають історію про справжню хоробрість та небезпеку. Поринуть у вир пристрастей Дикого Заходу і випробувати свій успіх, не боячись перепон, і запрошують розробники Net Entertainment, створивши ігровий слот Dead or Alive.

Як грати в ігровий автомат Dead or Alive у безкоштовному режимі

Назва слота — Dead or Alive перекладається як Живим чи мертвим; саме такий напис красувався на оголошеннях про розшук небезпечного злочинця. Гравець сам вибере, чию роль йому вибрати хороброго шерифа чи відчайдушного бандита. Головне це прибуток, який він отримає у фіналі! Усі ігрові символи відповідають заданій тематиці. Гравець зіткнеться зі стаканчиками віскі, ковбойськими чоботями зі шпорами, капелюхом, пістолетом у кобурі та значком шерифа. А як спеціальні символи схрещені револьвери та оголошення про розшук. Також у слоті присутні стандартні буквені та цифрові символи. Автомат Dead or Alive виконаний у похмурих приглушених тонах, на задньому фоні видно ліхтар, що коливається, у таверни, а зі звукового супроводу тільки гавкіт пса, вітер і таємничий свист, що доноситься з дикої пустки.

Правила грального автомата

правила


Правила гри: у слоті Dead or Alive дев’ять активних ліній та п’ять барабанів. Ігрова панель виглядає досить лаконічно. У центрі – кнопка для старту обертання барабанів. Зліва від неї розміщені дві кнопки. Рівень ставки відрегулює розмір ставки, а лінії ставок вибере кількість активних ліній. Праворуч від кнопки обертань клавіша максимальної ставки за всіма параметрами, а також кнопка для вибору розміру ставки. Усі вибрані показники можна побачити у графі, що знаходиться під п’ятьма центральними кнопками. Також на ігровій панелі є комірка Ставка – в ній можна побачити поточний розмір ставки, а останній виграш буде показаний у графі з відповідним підписом. Ліворуч під барабанами є клавіша Paytable в ній можна переглянути короткі відомості про кожен символ. Основна гра починається вибором показників на всіх рівнях, після чого потрібно запустити обертання барабанів.

Символи ігрового слота

символы игрового автомата
символы игрового автомата

Крім основних ігрових символів, в автоматі є додаткові. Вайлд, або дикий символ, має свій коефіцієнт виплат і замінює собою будь-які інші символи, крім скаттера. Під час безкоштовних обертань барабанів вайлд перетворюється на sticky wild або липкий вайлд. Ця назва не випадково з’являючись на барабанах, вайлд зберігає своє положення на них протягом усього додаткового раунду. Липкий вайлд також замінює будь-які символи, окрім скаттера. Якщо під час безкоштовних спинів липкий вайлд випаде на кожному з барабанів, до кількості, що залишилася, додасться ще п’ять круток. Неоплачувані обертання нараховує скаттер-символ. Він також оплачується, як і інші символи, але має свою особливість запускає Free Spins (дванадцять безкоштовних обертань). Ці обертання відкривають три і більше символи. Виграш, отриманий від безкоштовних спинів, множиться на два. Виграші на лінії ставок виплачуються лише для послідовності зліва направо, починаючи з першого барабана.

Відмінна якісна графіка слота подарує насолоду від ігрового процесу, а звуковий супровід лише посилить атмосферу. Сама гра також зацікавить своїми добрими можливостями та високими відсотками виплат. Якщо в душі ви справжній ковбой, то цей слот виразно створений для вас!