Ігровий автомат Crazy Monkey 2 грати онлайн

crazy monkey 2

Зовсім недавно компанія Ігрософт розробила і випустила у світ оновлену версію грального автомата Crazy Monkey під нетривіальною назвою Crazy Monkey 2 (Мавпочка-2). Безкоштовна гра в другий варіант легендарного ігрового симулятора доступна без реєстрації та смс тільки у нашому ігровому клубі PlayMaxima!

Всі назви апарата: Crazy Monkey 2 | Крейзі Манки два | Божевільні мавпочки два | Мавпочки 2| Мавпи 2| Макака 2

Загалом, тематика гри не змінилася: ті самі непролазні джунглі, все та ж невгамовна владика джунглів мавпочка. Яскравішими та цікавішими стали символи та графіка автомата. Значки у Крейзі Манки 2 є метелики, маски, змії, гриби, банани.

Розглядаючи загальні характеристики самої гри, слід зазначити, що вони нічим не відрізняються від першої розробки. Усі ті ж дев’ять ліній, та сама максимальна ставка на одну лінію двадцять п’ять кредитів. Виграш приносять три і більше однакових символів в одній лінії. Ознайомитись з таблицею виплат можна за допомогою кнопки Paytable. Якщо в лінії випав виграш три або більше однакових символів, вона запалюється, а номер лінії блимає. Гриби, маска та мавпочка 2 це найцінніші символи. У крейзі манки 2 маски це дикий символ. Він має право замінити будь-який, крім самої crazy monkey 2.

Щоб запустити гру, виберіть кількість граючих ліній, зробіть ставки, запустіть автомат.

Интерфейс игрового автомата Обезьянка 2

Бонусна гра автомата Мавпочки 2

Ігровий автомат Crazy Monkey2 передбачає бонус гру. Вона запускається при випаданні 3-х і більше ідентичних зображень. Суть її полягає у правильному виборі мотузок, які висять на зеленій галявині. До мотузок прив’язані банани або тверді предмети, на зразок цегли. Смикати за мотузки мавпа. Вибір мавпи залежить лише від вас. Якщо падати будуть банани, звірятко їх з’їдає і приносить додаткові очки вам. Якщо інші предмети падають, гра зупиняється. Але є шанс врятувати і себе і мавпочку. Це залежить від розміру ваших ставок. Якщо ви грали по великому, мавпа споряджається каскою, яка захищає її від цегли та іншого, а відповідно і вас від програшу.

Крейзи Манки Риск Игра

Ігровий автомат Мавпочки 2 дає можливість зіграти і супер бонус гру. Такий привілей гравець отримує у разі вдалої розправи над усіма мотузками. На екрані з’являються дві статуетки зі знаком питання. Ваше завдання вгадати статуетку. Якщо вам пощастило, отримайте певну кількість очок, які будуть зараховані на ваш рахунок.

Ризик гра апарату Мавпочки 2

Кожна виграшна комбінація тягне за собою ризик гри, яка може подвоїти ваші окуляри. Грати потрібно буде з так званим дилером. Перед вами утворюється розклад із п’яти карт, одна з яких лежить сорочкою вгору. Гравцю потрібно вибрати одну із закритих карт. Якщо ваша карта буде гідно старше дилерської карти ваші окуляри множаться на 2. В іншому випадку губляться окуляри за останній прокрутка. Грати можна скільки завгодно, кількість раундів не обмежена.

Підсумовуючи, можна сказати, що Crazy Monkey2 є дуже вдалим продовженням Crazy Monkey. І вже через багато років цей ігровий автомат користується великим попитом серед азартних людей. А захоплюючий світ джунглів і чудові герої роблять вашу подорож у світ ігрових автоматів не лише захоплюючим, а й досить прибутковим.