Ігровий автомат Craps грати онлайн

craps

Немає жодного виробника ігрового софту, який би не розробив для своїх користувачів крепс. Ця гра – це те саме, що й «кістки», тільки дії її відбуваються не за реальним, а віртуальним ігровим столом. Даний вид гри не відразу припав до душі гравцям з країн СНД, зате ось користувачі з Америки зрозуміли, що ця гра може принести досить великий виграш і гарантує відмінне проведення часу. Тож ігрові заклади цієї країни переповнені аматорами крепсу. Ця популярність згодом передалася по всьому світу, саме тому кожен учасник зможе гідно оцінити гру «Craps» від компанії Microgaming. Безперечно, гідність цієї гри в тому, що вона неймовірно схожа реальні «кістки».

Опис ігрового автомата Battlestar Galactica

Ігрове поле тут зображене у вигляді реального столу, який, як і належить, пофарбований у зелений колір, тому ця гра максимально схожа на Крепс у справжньому казино залі. Спеціальна розмітка та наявність віртуальних фішок надають грі більшої реалістичності. Крім відповідної тематики гри графіки, тут є неймовірно зручний інтерфейс, що включає всі необхідні для ведення гри кнопки. Новачок у цій грі повинен знати, що вона ведеться за допомогою двох кубиків, на яких зображені точки, значення яких приносять учасникам винагороди. Веде гру у віртуальному Крепсі один із гравців. А результатом є сума очок, на кістках, що випали. Отже завдання кожного учасника полягає у складанні на кістках необхідної суми очок. Гра складає двох етапах. Наприклад, перший етап передбачає освіту Point одним кидком. А другим кроком є ​​Point Roll, тобто наступні кидки кубиків. Кожна ставка має певну пропорцію виплати. Далі представлені найпоширеніші види ставок у Крепсі:

Крепс є однією з найкращих азартних ігор сучасності, суть якої полягає в тому, щоб передбачати види ставок, які здійснює провідний гравець. Величезний віртуальний ігровий стіл, за яким розвиваються дії гри у кістки. Користувачеві необхідно кидати кубики і щоб їх значення відповідали тому, що він вибрав. Відсоток віддачі тут досить високий, тому виграші не забаряться.