Ігровий автомат Columbus Deluxe грати онлайн

Игровой автомат Columbus Deluxe

Сьогодні про мандрівника Колумбу та його відкриття знають навіть діти. Але не всі знають у подробицях, як відкривалися нові землі та досліджувалися простори безкрайніх океанів. Пропонуємо ближче ознайомитися з безкоштовним ігровим автоматом — Колумб Делюкс від відомого виробника інтерактивних розваг Novomatic / Gaminator і вирушити у захоплюючу подорож разом із головним персонажем Колумбом. Найпрекрасніше у віртуальному ігровому залі ігрових апаратів PlayMaxima що у всі популярні слоти можна грати абсолютно безкоштовно та без реєстрації.
Ігровий автомат Колумб дуже популярний у народі, що породило цілу серію альтернативних назв ігрового апарату.

Усі назви апарату Columbus Deluxe: Колумб Делюкс | Кораблі Делюкс | Верблюді | Columbus Online

Безкоштовна флеш ігра автомата Columbus Deluxe

П’ятибарабанний автомат Колумбус пропонує зіграти одразу на 10 лініях виплат. Визначити бажану кількість ліній і поставити ставку на них можна за допомогою спеціальних кнопок, що знаходяться на функціональній панелі апарату: ‘Line’, ‘Bet one’ та ‘Bet max’. Ознайомитись із призовими комбінаціями та виплатами по них можна, натиснувши клавішу Paytable.

Сюжет гри добре простежується у графічному оформленні ігрових логотипів. На своєму дисплеї можна побачити портрет іспанської королеви, зображення дорогоцінного кольє, корабля і талісмана мандрівника, а також самого Христофора Колумба. Також ігрові символи представлені у вигляді стандартних карткових логотипів. В апараті Колумбус Делюкс десять ігрових ліній.

Символи ігрового автомата Колумбус Делюкс

Символом, який замінює символи (крім скаттера) для складання призових поєднань, є портрет Колумба. Комбінація з п’яти таких знаків принесе геймеру збільшення ставки у 5000 разів!

Скаттер у грі «Колумб Делюкс» є зображення корабля. Цей розсіяний символ становить цікаві виграшні комбінації незалежно від місця випадання. Скатери грають на різних лініях, проте, якщо вдасться поєднати три скаттери в ряд, то це поєднання активує 10 бонусних круток.

Максимальний виграш у грі «Колумб Делюкс» складає 5000 кредитів!

Ризиковий ігровий автомат Columbus Deluxe

Після кожного вдалого обертання у гравця з’являється можливість подвоїти капітал у міні-грі на ризик. Правила цієї гри елементарні: правильно вкажіть мастило закритої карти. В результаті правильної відповіді – сума виграшу подвоюється, у разі промаху – згоряє. І автомат є і бонусна гра, в ній потрібно вгадати колір карти, яку видасть автомат.

Якщо ви ще не знайомі з автоматом «Колумб Делюкс», то зараз саме час зіграти на цьому чудовому апараті, який подарує порцію драйву та позитивних емоцій. Не лякайтеся невідомості та вирушайте в дорогу. За допомогою відважного мореплавця — вам все під силу! Цінні призи та великі бонуси дістануться найхоробрішим мандрівникам, які не бояться ризикувати. Швидше запускайте «Колумб Делюкс» та насолоджуйтесь процесом гри!