Ігровий автомат Champagne грати онлайн

champagne

Ігровий автомат Champagne створений спеціально для шанувальників розкішного та екзотичного життя. Назва слота, урочистий інтерфейс, яскраві символи створюють у геймера відчуття ледарства та шику.

Ну і хто ж спробує відмовитися від такого задоволення. У цьому полягає секрет успіху цієї гри ізатребуваність у певнихказино світу. Управління відео слотомвиразно не важке. Автомат має у своєму арсеналі п’ять барабанів та двадцять одну активну лінію. У своєму арсеналі ігровий автомат champagne має різну символіку: долар, фрукти, шампанське. Мінімальний розмір ставки становить один кредит. Кількість активних ліній в ігровому автоматі champagne party залежить від вибору гравця.

Ігровий автомат Champagne — грати безкоштовно і без реєстрації включає багато своєрідних заохочень. Так комбінація з трьох зображень долара піднесе вам у подарунок фрі спини, а п’ять іконок пляшки запустять бонусний раунд, де ви вибираєте дві пляшки з п’яти, в яких таються мультиплікатори. А ось комбінація з п’яти кубиків в ряд відкриє для вас гру ‘кістки’. Джекпотною комбінацією в ігровий автомат Champagne — грати безкоштовно і без реєстрації є п’ять картинок з буквою ‘е’. Сума джекпоту залежить від розміру початкової ставки. Після кожної вдалої гри у вас з’явиться шанс збільшити виплати в два рази в грі на ризик. Повертайте барабани, щоб отримати виграш.