Ігровий автомат Captains Treasure Pro грати онлайн

Вітаємо вас, улюблені шанувальники азартних ігор. До вашої уваги представляється захоплюючий ігровий автомат Captains treasure pro. Якщо ви в дитинстві любили грати в піратів і мріяли якось сісти на піратський корабель, щоб борознити морські простори, то цей ігровий автомат для вас.

За сюжетом даного грального автомата ви морський вовк, який плаває на піратському кораблі, капітан якого — колоритний пірат. Гравці, просимо не забувати великої істини: там, де пірати, там обов’язково і скарби. У ігрового автомата Captains treasure pro цікава і цікава тематика і нудьгувати вам з ним не доведеться. Ви також можете розбагатіти, граючи в даний ігровий автомат. Так як ігровий автомат Captains treasure pro створений компанією Playtech, графіка у нього якісна і красива. А також гарне музичне оформлення. На барабанах під час гри випадають символи вітрильника, гармати з ядрами, папуга і капітана корабля.

Капітан корабля — головний символ гри і коли випаде п’ять зображень капітана, то за певної ставки гравець отримає джек піт. Скриня зі скарбами — символ розкиду, у разі випадання від трьох фішок гравець отримує десять безкоштовних обертань барабана. А коли випаде п’ять зображень скрині, гравець отримує виграш у двісті ставок. Розробники не залишили автомат без гри на ризик, завдяки якій ризикнувши ви подвоїте свій виграш.

Ігровий автомат Captains treasure pro має ще одну перевагу: в нього можна грати абсолютно безкоштовно і без стомлюючої реєстрації. Вирушайте за скарбами капітана піратів по морських просторах. Спробуйте пограти в ігровий автомат Captains treasure pro і ви не пошкодуєте, оскільки азарт і удача на вашому боці.